SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Martainn / Moje boje

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Kupiłem kilka dni temu podróbkę Tefal Actifry. W zasadzie ma te same funkcje oprócz tej łychy rozprowadzającej tłuszcz. Ale po co komu tłuszcz Ja za swoje urządzenie zapłaciłem 150 zł i... było to chyba najlepiej zainwestowane 150 zł w ostatnim czasie. Dziś robiłem w tym pierś z kuraka. Pomijając fakt, że była gotowa po 15 minutach to jest przepyszna! Grill się chowa. Tutaj przyprawy się nie przypalają, a kurak jest brązowy i soczysty. Niebo w gębie.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Martainn, jak poprawisz wytrzymałość to spróbuj zrobić IBUR. Tylko po karetkę wcześniej zadzwoń
BTW, powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
z tym posiłkiem po treningu kolego daleko nie zajedziesz

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Wuchta takie są założenia diety. W całym dniu jest 0 węgli poza tymi pochodzącymi z warzyw i one praktycznie wykorzystują cała pulę 20-25g węgli. Ale są różne szkoły. Część ludzi nie karze liczyć węgli z warzyw i dodawać do szejka potreningowego odrobinę węgli (właśnie tę pulę 20g). Zastanawiam się na wykorzystaniem tej metody od przyszłego tygodnia. Ale fakt, faktem mam coraz mniej sił. Choć z drugiej strony spada fat. I tu jest dylemat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
masz coraz mniej sił bo glikogen spada na łeb na szyję. JEdnak w posiłku po treningu dałbym węgli na odbudowę bo moim zdaniem obecnie jest to szybka droga do zmuszania się aby wykonać trening a nie o to chodzi.

Apatia a w konsekwencji...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Masz rację. Dziś był tego wyraz. 13 dzień na 0 węglach i samopoczucie było straszne. Zjadłem jabłko i od razu lepiej. Jutro jeszcze 0 carb, w sobotę ładowanie i łagodne przejście na 0 kaloryczne na conajmniej dwa tygodnie. Trzeba odpocząć od redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
ach tam redukcja.

rozsądne jedzenie i na 100% pas poleci. Bez przesadyzmu ale w DT daj dwa posiłki przed trenem z węglami abyś miał ochotę trenować i w jednym po treningu na odbudowę. Błąd w diecie jest gdzie indziej aniżeli 0 bilans. JEst za mało tłuszczy zdrowych. Chyba

W DNT owszem można dać węgle tylko z warzyw (do tego dążę).

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Organizm mowi co dla niego jest dobre, mozna chudnac i poprawic jakosc miesni a nawet zbudowac ich pewna ilosc, jezeli spada siela i wydolnosc to po cholere taka dieta, siedzenie na 0 ww ma krótkie nóżki, zreszta nie ma szansy wytrzymałości bez wegli robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Wiem:) 0 będzie na kilka dni dla odpoczynku. Potem carb cycling zmodyfikowane:)

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2010-03-19 10:41:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mart smoku
to jest ten konkurs FA o wyjazd na Olimpie czy o co chodzi?

btw.
moje zdanie znasz, ale powtorze

schudles ladnie od ostatniego razu
jedź dalej do wióra
potem masa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASÓWKA DO OCENY

Następny temat

trening na rzeźbe

WHEY premium