SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Strzeliński - porady...

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawniej podczas wykonywania przysiadów ze sztangą cierpiałem z powodu bólu kręgosłupa, ale nigdy nie kożystałem z pomocy specjalisty kręgaża. Od kilku lat nie wykonuję tego ćwiczenia.

Mariusz Strzeliński
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
oki dzieki Mariusz.
do big mysz
musze sie naczytac by nabrac pewnosci

kolagen

kolagen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wypełnij profil Mariusz. Chcielibyśmy znać twoje wymiary i osiągi, jeżeli to nie sekret

Darkman X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 317 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19124
kolagen:

jak sie juz na to zdecydujesz to przedstaw odczucia, bo tez mnie to juz teraz ciekawi

BigMysza

### Death to Spam ###
"It is health that is real wealth and not pieces of gold and silver." - Mahatma Ghandi

BigMysza

### Death to Spam ###

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
ok

kolagen

kolagen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 317 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19124
dzieki



BigMysza

### Death to Spam ###
"It is health that is real wealth and not pieces of gold and silver." - Mahatma Ghandi

BigMysza

### Death to Spam ###

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660


WITAM PANA MARIUSZA!MAM PYTANKO!WIEM ZE SPONSORUJE CIE FIRMA OLIMP ALE CIEKAWI MNIE ILE WYNIOSŁABY MNIE TAKA DIETA JAK TY STOSUJESZ(Z JEDZENIEM ODZYWKAMI ITD)NA MIESIĄC POWIEDZMY W OKRESIE POZASEZONOWYM!JESTEM CIEKAWY ILE TO WYCHODZI NA MIESIĄC! PRZESYŁAM FOTKE!BYŁES WTEDY TROCHE ZESTRESOWANY JAK PAMIĘTAM.SPOKO GOSC Z CIEBIE!POZDRAWIAM CIE SERDECZNIE!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dięki serdeczne za pamięć i zapozdrowienia. Jeśli chodzi o koszty miesięcznego przygotowania to mieszczę się w 2.5 tysiącach. Pozdrawiam.

Mariusz Strzeliński
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
PODZIEKOWANIA NALEŻĄ SIE TOBIE MARIUSZU!TO DZIEKI TOBIE MOGŁEM WEJSC ZA KULISY I POZNAC CIEBIE I WIELU INNYCH SPORTOWCÓW!MAM NADZIEJE ZE ZNOWU KIEDYS SIE SPOTKAMY I BEDZIEMY MOGLI TROCHE DŁUZEJ POROZMAWIAC!POZDRAWIAM CIE SERDECZNIE!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6474
Mariusz czy w wieku 15-stu lat robienie martwego ciągu nie odbije sie póżniej negatywnie na moim kręgosłupie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porady

Następny temat

kolagen a alko

WHEY premium