SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marihuana a kulturystyka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30608

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 249 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4249
gosciu nie obrazilem cie chyab i nie mowie co ty masz . lepiej popatrz sobeie w lustro na te swoje nieporozumienie po nosem a nie bedziesz mnei obrazal , ja nie ma dziur bo pale raz na ruski rok a wogole szkoda gadac ty mas zinny tryb myslenia , bo nie bywasz na imperzach i nie bawisz sie i ni kozystasz z zycja , tzrymaj tak dalej i pewnie panny nadal nie masz :<lol>

:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
ja Ciebie chyba tez nie obraziłem,bo przeciez Ty mnie tez nie obraziłes
zreszta palisz na ruski rok to pewnie na imprezach tez tak "czesto" bywasz (ide Twoim sposobem "dedukcji")

co do kozystania z zycia...no ku... zeczywiscie NIE PALE! - w chooj trace ale ze mnie borok

a za pannami sie nie ugaiam bo nie wierze w horoskopy

-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
Jeżli ktoś robi coś inaczej niż Ty,albo nawet inaczej niż wszyscy,bo "tak mu się podoba", nie próbuj narzucać mu swojego zdania tylko dlatego że postępuje inaczej niż reszta.
Być może dzieki temu jego życie potoczy się tak a nie inaczej...i nie będzie tak banalne jak Twoje czy "większości" - >ZłTA MYŚL Quart`a<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2933
jak zapalisz to masz taka gadke do lasek ze mala glowa... wiele osob pod tym wzgledem zachwala gande... daje duzo odwagi i zabija niesmialosc do kobiet...

Wdz :>>

Wdz :>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Ja mam to bez tego
Opanowane do perfekcji

-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
Jeżli ktoś robi coś inaczej niż Ty,albo nawet inaczej niż wszyscy,bo "tak mu się podoba", nie próbuj narzucać mu swojego zdania tylko dlatego że postępuje inaczej niż reszta.
Być może dzieki temu jego życie potoczy się tak a nie inaczej...i nie będzie tak banalne jak Twoje czy "większości" - >ZłTA MYŚL Quart`a<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dowiedziono, że marihuana:

- obniża zbyt wysokie ciśnienie w gałce ocznej;
- powoduje ulgę w bólach artretycznych, reumatycznych;
- wstrzymuje posuwanie się naprzód glaukomi;
- pomaga na migreny i bóle głowy;
- bywaja pomocna w psychoterapii;
- łagodzi odchodzenie od alkoholu i twardych narkotyków;
- udrażnia drogi oddechowe astmatykom (rozszerzaja pęcherzyki płucne);
- pomaga na chroniczne bóle;
- łagodzi nudności i bóle spowodowane rakiem;
- jest pomocna w pokonywaniu bezsenności;
- łagodzi odruchy wymiotne u osób leczonych chemioterapią;
- łagodzi bóle u chorych na stwardnienie rozsiane;
- blokuje ataki epileptyczne.

Konopie są używane również do walki z:
- jaskrą;
- chorobą Parkinsona;
- chorobą Alzheimera;
- chorobą SM (stwardnienie rozsiane)
- alkoholizmem.

Pomaga ludziom chorym na AIDS:
- eliminuje stres i depresje;
- eliminuje nudności;
- redukuje ból;
- pobudza apetyt.


Składnikami psychoaktywnymi marihuany są kannabinole: ?-1- i ?-6-tetrahydrokannabinole (THC). THC jest rozpuszczalne w tłuszczach i alkoholu, co powoduje odkładanie się narkotyku w komórkach tłuszczowych organizmu. Całkowite usunięcie THC z organizmu zajmuje około jednego miesiąca po jednokrotnym przyjęciu (około 10% dziennie). Przedawkowanie prowadzi do śmierci. Dawka śmiertelna to ok. 3,5 kg szczytów roślin wypalonych lub zjedzonych w czasie 24 godzin. Marihuana nie wywołuje uzależnienia fizjologicznego, jednakże zdarzają się przypadki lekkiego uzależnia psychicznego. Zaprzestanie przyjmowania narkotyku nie wywołuje skutków ubocznych określanych potocznie zespołem odstawienia, z jakim mamy do czynienia np. przy odstawieniu heroiny, kokainy, alkoholu, nikotyny czy innych narkotyków.


---------------------------------------------------------------------------
Tekst ten oczywiście przekopiowałem oczywiście. To nie jest żadna jazda propagandowa z mojej strony. Nie ma też żadnego znaczenia czy pale czy nie. To są fakty z którymi trzeba się liczyć i można wywnioskować że marihuana jest mniej szkodliwa od alkoholu i wódki.
Mimo wszystko ludziom którzy chcą na poważnie zająć się kulturystyką NIE POLECAM MARIHUANY. Lepiej kupcie sobie odżywę albo dobrego suplementa. Wyjdziecie na tym na pewno lepiej. Pozdrawiam . NARA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 249 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4249
kurde dalbym ci sonaga jakbym mogl tez sie zbeiralem napisac taki artykul ale jakos sie nie zbieralem :)
i all jasne

:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
APFETAMINA:
-zwiększenie wydolności psychomotorycznej
-polepszona koncentracja i możliwość maksymalnego skupienia uwagi (np. w -czasie nauki)
-przypływ energii i gotowości do działania
-poczucie pewności i intensywne (subiektywne) poczucie mocy,
-euforia
-odsunięcie poczucia lęku
-zwiększona kurczliwośc mięsni

polecacie łaczyc te odrzywki czy jakos cyklicznie stosowac?

-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
Jeżli ktoś robi coś inaczej niż Ty,albo nawet inaczej niż wszyscy,bo "tak mu się podoba", nie próbuj narzucać mu swojego zdania tylko dlatego że postępuje inaczej niż reszta.
Być może dzieki temu jego życie potoczy się tak a nie inaczej...i nie będzie tak banalne jak Twoje czy "większości" - >ZłTA MYŚL Quart`a<

Zmieniony przez - Quart w dniu 2003-12-18 15:30:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na wstepie chcę sie przywitac gdyż jestem tu nowy. Trenuję od 5 lat na siłowni ale z przerwami spowodowanymi jak myśle syndromem amotywacyjnym którego powodem jest ziółko. Chociaż od około 6 miesięcy nie mam z tym problemu. Powróciła dawna motywacja w takim stopniu że dołączyłem do treningu basen, rozciąganie. Moje zdanie jest takie że gandzia nie jest dla kazdego a do problemu nie można podchodzić skrajnie. Każdy robi co lubi. A jeSli chodzi o skutki uboczne dla zdrowia to są raczej niewielkie i można je szybko zwalczyć. Wszystko trzeba robic z głową.

Damy rade!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2933
quart: co ma amfetamina do tego tematu ???

ludzie ktorzy nigdy nie palili zawsze beda mieli odrebne zdanie ktore zawsze mnie rozpierdziela, dopoki nie padnie w naszym kraju epoka Radia Maryja to palenie w naszym kraju zawsze bedzie tepione, taka jest prawda bo daleko nam jeszcze do cywilizowanego kraju...

pozdro

Wdz :>>

Wdz :>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
a co ma marihuana do sportu?

TO SPORTOWE FORUM DYSKUSYJNE


-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
Jeżli ktoś robi coś inaczej niż Ty,albo nawet inaczej niż wszyscy,bo "tak mu się podoba", nie próbuj narzucać mu swojego zdania tylko dlatego że postępuje inaczej niż reszta.
Być może dzieki temu jego życie potoczy się tak a nie inaczej...i nie będzie tak banalne jak Twoje czy "większości" - >ZłTA MYŚL Quart`a<

Zmieniony przez - Quart w dniu 2003-12-18 20:02:21
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

aminokwasy

Następny temat

Gainer, kreatyna, ZMA....

WHEY premium