SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marihuana a Kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2035
Nie przesadzajmy...Ja nie wierzę we wszystkie bzdury które wypisują, napewno w dużej mierze są to teksty mające wpływać "odpychająco" na ludzi, są tę bardziej obiektywne..., zapewne są rownież zachęcające (chociaz takich raczej mało jest). Ja się opieram na wlasnym doświadczeniu. Nie jestem narkomanem, ale probowalem kilka róznych środkow...i wiem ze trawa to nie opium...

A tak generalnie uwazam, że to całe g**** psuje głowę - lepiej sobie odpuścić jak chce się ćwiczyć. Zamiast kilku machów to wypij sobie male piwko (jedno małe piwko oczywiście).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nie sa glupoty.To jest przetlumaczony na polski raport WHO-SWIATOWEJ ORGANZACJI ZDROWIA !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2035
Pewnie, że to nie są głupoty. Ale myślę , że takie raporty są trochę stronnicze- w końcu narkotyki są moralnie złe, więc nawet jeśli wyniki badań nie są tragiczne to i tak bedą przedstawiane w odpowiednim świetle, nie sądzisz?

A tak wogole to chyba jesteśmy na SFD w dziale suplementy... a narkotyki to nie suplementy :) Trochę odbiegliśmy od tematu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Właśnie.
A ty Hekta, jako tester narkotyków powinieneś wiedzieć, że zioło otępia, pogorsza percepcję, jak i zniecheca do wysiłku, a poza tym, co dla nas ważne obniża poziom własnego teścia.


pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niesamowite, ludzie jak chcecie palić marychę to se palcie ale nie wciskajcie kitu o jej zbawiennym działani. Ciekawe czemu jej nie sprzedają w aptekach? Odpuście sobie odrzywki, pakowanie, zapalcie grasa siadajcie w kącie i świat jest piękny bez wielkich muskułów po co wam to macie trawę i jest cool
Pozdrowienia dla Zwierza i Pitbulla

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8136
czesc wszystkim.widze,że prowadzicie spór o ganji.muszę wam (niestety)powiedzieć iż marihuana wcale nie jest taka szkodliwa.napewno mniej niż alkohol i tytoń.ponadto może korzystnie wpływać na trening-bardziej się koncentrujesz i fakt szybciej się męczysz-ale to już zależy wyłącznie od ciebie<rodzaj autosugestii>.tak więc panowie zioło nie przeszkadza w niczym.pierwszy raz zajarałem 6 lat temu i nie widze żeby to negatywnie wpływało na mózg,jedynie pogarsza pamięć krótkotrwałą.która po zaprzestaniu palenia wraca do normy.pozdrówka dla wszystkich zielonych konsumentów i nie tylko

<smoke weed all day>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
bong milo slyszec ze z wlasnych 6 letnich doswiadczen przedstawiasz nam iz maryska jest zdrowa i wmiare nie szkodliwa no i ze w zaden trwaly sposob nie uposledza mozgu. A co powiesz na to ze nawet bierni palacze po wdechnieciu iewielkich ilosci dymu tytoniowego traca na inteligencij tez na okres krotki, ale jezeli patrzac ze beda, narazenie na takie zjawsiko prze powiedzmy 5lat podczas wieku mlodego to wiedzy tyl niezdobeda jaka by mogli zdobyc gdyby niebyli poddani dzialaniu tego oto dymu przez ludzi ktorzy sa egoistami i niedosc ze siebie ale takze innych nie szanuja palac w miejscach publicznych. Wiec niemow mie ze gandzia nie wyplywa ujemnie na rozuj umyslu i co idzie za soba muskulatury bo bez odpowieniej wiedzy nawet miesini nie zdobedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2035
Pitbull, myślę ze nie napisalbyś tego co napisales gdyby mój post doszedl(niestety mialem klopot ze sprzętem) . Nieważne, w kazdym razie zgadzam się ze zdaniem ,ze lepiej nie palić jeśli chce się ćwiczyć. Lepsze byloby małe piwko (jedno male piwko).

A co do tego testera to powinienem się wkurzyć, bo podejrzewam ze skoro tez tak sie znasz to pewnie wypaliles więcej skrętów niż ja...
Myslę, że doszliśmy do porozumienia co do tego tematu - to wszystko jest świństwem, czyż nie ????



Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bong po twojej wypowiedzi widać, że trawa ma jednak bardzo szkodliwy wpływ na stan umysłu i właściwej oceny sytuacji

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8136
misiosz-widze,że krąży tutaj wiele opinii i prawidłowo,każdy ma przecież prawo się wypowiedzieć.ja przedstawiłem wpływ zioła na swoim przykładzie.jeśli chodzi o rozwój psychiczny to nie narzekam:zdałem maturke na dobrych ocenach,a teraz ide na studia informatyczne,moge nawet rzec,że ganja mi w pewnym sensie pomogła się odprężyć przed egzaminem:)powtarzam to przykład na mojej osobie,nie neguje,że na innych trawka żle może wpłynąć-bo znam pare takich osób-wszystko jest w dużej mierze zależne od człowieka.
lucek-mógłbyś coś więcej napisać,a nie wtrącać się w"poważną"dyskusję,pomimo tego,że pewnie raz na oczy widziałeś grass.jeżeli masz coś mi do powiedzenia to zrób to ale porządnie.

-ciekawostka-zanim się obejrzysz wyciąg z cannabisu będzie stosowany w sporcie jako środek przeciwbólowy a może będą i inne zastosowania

dzięki za przeczytanie artykułu i pozdrówka 4all
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna ???

Następny temat

Tribulus Complex

WHEY premium