SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mamdouh ‘Big Ramy’ Elssbiay - 2x Mr. Olympia

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 584320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 881 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16629
patrząc na jego formę na NY Pro w tym roku i progres jaki zanotował przez te kilka lat spędzonych na siłowni zastanawia mnie ile bije :) a tak serio to świetny zawodnik. Ciekawi mnie jego forma na MR. O, jeśli będzie w top 6 na 1 Olympii to 2-3 lata poprawy jego "conditioningu" i myślę, że może paść nowy rekord w ilości zdobytych tytułów :)

Zmieniony przez - 2uca5 w dniu 2013-06-28 08:48:03

"I'm gonna knock You out! Mamma said knock You out!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5431 Napisanych postów 15461 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388717
na tym forum jest tylko 1 guru ktory moze oszacowac po fotkach z zawodow ile dany zawodnik bije, ale dawno sie nie udzielal, mozliwe ze zbanowany permanentnie...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
a kto to taki byl ?

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
nie kazdy ma konto na FB wiec dolaczam sie do prosby o wklejenie tutaj



Ale z tego co wiem do przeglądania FB nie jest potrzebne konto, wiem bo sam przeglądam./ Sorry za offtop!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5431 Napisanych postów 15461 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388717
niekiedy jest tak ze jak masz konto to mozesz zobaczyc wiecej rzeczy na danym profilu, nawet jesli nie jestescie znajomymi majac konto na fb niz nie majac w ogole, nikt nie zmusza do zalozenia konta, sam mam i sobie chwale, bo mozna pododawac wiele rzeczy/stron ktore nas interesuja i miec wszystko updejtowane na 1 stronie, nie trzeba skakac po 40...

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2013-06-28 11:18:56

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16088
2uca5
Ciekawi mnie jego forma na MR. O, jeśli będzie w top 6 na 1 Olympii to 2-3 lata poprawy jego "conditioningu" i myślę, że może paść nowy rekord w ilości zdobytych tytułów :)

Albo skończy jak Ruhl czyli duży kloc ale od zdobywania tytułow będą inni i to jest wg mnie najbardziej prawdopodobny scenariusz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41524
Tylko, że porównując Ramego do Ruhla trzeba przyznać, że Ramy ma dość estetyczną sylwetkę. Ruhl to był typowy kloc bez ładu i składu, 0 proporcji, czysta masa. Ramy to jednak co innego

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2607
zastanawiacie się ile bije, a ja się zastanawiam czy to człowiek, bo jeżeli 2 lata temu ważył 90kg, a teraz będzie pewnie w czołówce Olympii, to to przekracza wszelkie granice. za tym musi coś stać, to nie jest zwykły bb, albo nowa generacja bb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
ja bym zaczal od czego innego, czy jest jakis dowod na to ze 2 lata temu wazyl 90kg?

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
pare kilo przytył a wy juz afere robicie

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Debiuty 2013-Ostrów Mazowiecka

Następny temat

Kolejna premiera:Trenuj z Mistrzem:Adam Adamski i Userzy SFD pakują tricepsy

WHEY premium