SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam złamana noge czy moge brac ....

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez lifter z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam! mam zlamana noge i mam pytanie czy moge brac jakies sumplemtny ??? bo sobie przy okazji siedzenia w domq cwicze,dokladniej mam zlamany piszczel i 6 srob wkrecone do nogi ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Suplementy jak najbardziej, zwróć uwagę na minerały i witaminy.

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po co? MAchaj na sucho... odczekaj az noga sie zagoi i bedzie ok. Wtedy wez sie za konkretny trening =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A z suplementow mozesz sobie kupic jakies oparte na witaminkach itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Maly, pomyśl zanim coś napiszesz!
Suple, w tym witaminy i minerały są przydatne i potrzebne organizmowi cały czas, a szczególnie w trakcie rekonwalescencji oraz w fazie przygotowania do i samego treningu również.

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
dlaczego to jest w dziale doping?

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorki na poczatku chcialem w cudzyslowiu napisac "pomysl zanim cos napiszesz" ale mi nie wyszlo :D hehhe

Zmieniony przez - alone w dniu 2004-10-25 22:09:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a tak pozatym to moi rodzice chcieli mi cos kupic wiec ja i moi starzy gadali z lekarzem i powiedzial ze nic nie potrzebuje bo wszytsko sie bardzo dobrze goi, ale mi glownie chodzi czy mi nie zaszkodza te praparaty jak metanabol, life energgy i fat burner ... przed wypadkiem rozpoczalem cykl :/ i niefiem czy moge go kontynuowac ... ??? o to mi chodzi ... dziekuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2583
kup sobie Glucozamine - nie wiem czty poprawnie napisałem , z Olimpa, jest bardzo dobra i pomaga regenerować stawy po urazach po i zestaw Wapna z witaminami tez ci sie przyda, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
na gluco szkoda kasy.
jedz nabiał i bedzie ok, dożyć metkę ( musiałem napisać o metce bo by posta przeieśli )

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 268 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10155
W "OLIMPIE" założyłem niedawno taki sam temat.
Polecane:
1. OSTEOBLOCK
2. Zestaw "stawowy" - GLUCOSAMINE, MSM, ARTRO COŚTAM.

ginekologiem nie jestem ale zajrzec moge

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

unidox skinoren i na solar?bardzo wazne pomoc

Następny temat

Noga

WHEY premium