SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam czerwona skóre na twarzy pomocy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 686
nie uzywalem, starzy mi nie dadza na takie cacka kasy mimo iz ja maja i nie narzekaja na jej brak (dla nich nie byloby problemem wyslac mnie na laser w sensie finansowym) ale uwazaja ze przesadzam i ze mam zachcianke - a mecze sie z tym kilka lat i codziennie po prostu smutno mi jak sie w lustro patrze.
zycie nie bajka
dermatolog mowil ze to nie zniknie bez lasera, moze jedynie zmienic odcien.. i mowil ze dawno czegos takiego nie widzial... za dermatologa tez z wlasnej kieszeni placilem -.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 574 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17144
stary wal na ten zabieg...pomaga, jestem po pierwszym i widze rzonice, ludzie mowiam ze teraz wygladam normalnie, nawet nie wiesz jak to ulga dla psychiki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
bedziesz sie bawil w kremy po 100zl

usun laserowo i problem z glowy... zalezy jeszcze gdzie masz naczynka ale cena srednio 300-500zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 115
Mam dosłownie to samo, tzn w momentach stresowych, czy jak patrze komuś oczy to zaczynają mnie piec oczy, potem cala twarz robi sie ciepła. Do kogo sie udać ? Bo czytając cały temat wciąż nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3354
Siema sory za odswiezenie ale mam podobny problem, tzn u mnie nie wiadać tego aż tak mocno ale jednak to troche denerwujące. Możecie mi napisać ile moze kosztować taki zabieg laserowy i na czym to tak mniej więcej polega,aha i czy to naprawde skuteczne jest. Z góry dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Jeśli nie jest to aż tak widoczne to po co chcesz od razu usuwać to laserem.Laser to droga inwestycja.Może wystarczą kosmetyki do cery naczynkowej.Nie napisałeś za dużo w jakich miejscach pojawiają się zaczerwienienia.A dieta?Alkohol,ciepłe potrawy,gorąca napoje?Opalanie w solarium czy na słońcu?Czy powstają tylko na twarzy? Czy pod wpływem emocji?
http://www.bella-derm.pl/index2.php?id=600 jak CIę laser interesuje to tu masz coś więcej napisane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3354
Pojawia mi się to na policzkach, kiedy np. jest mi gorąco, podczas wysiłku, podczas stresu. Nie jest to aż takie straszne i innym chyba raczej nie przeszkadza(dziewczyny), ale ja sam się z tym źle czuje. A chciałbym się zoriętować ile taki zabieg kosztuje bo dermatolog mi nie pomógł, powiedział że mi to przejdzie i przepisał mi tylko krem (kermuren).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3354
A co do diety to jem co jest, kawy nie pije, alkohol na imprezach, na solarium nie chodze, a opalać opalam się na słońcu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Tam w tym linku są ceny to się zorientujesz.Skoro dermatolog nie uznał tego za coś poważniejszego wolałabym zainwestować w kosmetyki i przestrzegać zasad dla cery naczyniowej.Może też z wiekiem się to ustatkować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3354
Mi się wydaje, że to raczej nie przejdzie z wiekiem:D Ale zobacze co na to rodzice jeżeli nie dadzą kasy to chyba nic z tym nie będę robił, bo wsumie to nie jest wielki problem dla mnie. Najgorsze jest uczucie, ciepła na twarzy, ale ogólnie daje radę. A jeżeli nie przejdzie jak będę miał ponad 20 lat to chyba sobie usunę to laserowo. Dzięki za radę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bradykardia - co to jest? Czym mi to grozi?

Następny temat

Problem ze stawami

WHEY premium