SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam czerwona skóre na twarzy pomocy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51
witam dawno tu nie byłem. Jeżeli ktos coś wie niech pisze... dzieki.

Z góry dzieki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1299
Czesc mam to samo. Ale o dziwo jest coraz lepiej.
Mam pytanie. Cierpisz na tradzik ?
odpisz to cos powiem dalej hehe ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
slabymisiu on chyba pisal w 1poscie ze mial tradzik... jesli dobrze pamietam
mozesz sprobowac sie udac do dermatologow moze ktorys co Ci pomoze... ja mam czerwone placki przesuszone na twarzy i szyi i to swedzi i piecze heh ale to pewnie uczulenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1299
A to przepraszam ja dzisiaj nie kontaktuje :(.
No wiec. Ja ci powiem tak.
Masz to samo co ja :). Tylko ze ja postanowilem jakos z tym walczyc. Walka trwa ok 12 miesiecy. Tak jak ktoś tutaj napisal, 90% to psychika, 10% to zdrowie. Na zaczerwnienienie w moim wypadku wplywalo min : patrzenie sie w oczy jakiejs osoby(a ze mialem pryszcze to sie poprostu wstydzilem), stres(np. wywolanie ciebie do odpowiedzi w szkole, klasowka, spojrzenia innych). Nagle zmiany temperatury. Im wiecej myslisz o tym ze jestes czerwony, tym bardziej cisnienie ci skacze, czujesz puslowanie calego ciala (glownie na skroniach). Robi ci sie goraco, caly sie pocisz. W zimie moglbys chodzic w krotkiej koszulce, masz sucho w gardle, duzo pijesz. To tak z grubsza- co ja mialem.
Jak z tym walczyc. Napewno trzeba sie kontrolowac i myslec pozytywnie, nie przejmowac sie, byc otwartym , nie wstydzic sie niczego !!. Ja dostalem na to tabletki( chociaz one glownie mialy dzialac na cisnienie. Lek moge podac na pm(bo tutaj na forum podawanie chyba jest zabronione). Koszt 50 zl ale warto-jedna wada- chce sie spac:(. Druga rzecz- probowalem tabletek uspokajajacych ziolowych z apteki na literke V(tez podam jak ktos bedzie chcial. Byc moze jest to nerwica i trzeba to leczyc, a tradzik tylko wzmaga nasilanie tych objawow, ktore do przyjemnych nie naleza. Bo przykro sie robi jak nagle robisz sie czerwony przed cala klasa, wszystko ci pulsuje . No nic ja jakos sobie z tym radze i juz jest naprawde dobrze. Moze to dlatego ze tradzik prawie pokonalem. Lekow nie biore. Tylko omega3 (co korzystnie wplywa na cisnienie krwi). Mam nadzieje ze troszke chociaz pomoglem. Glowa do gory !!. pa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40
Sluchaj mam podobny problem.. to znaczy ze masz płytko unaczynioną skore.. niestety nie da sie tego wyleczyc ale mozna to zmniejszyc to jest rumien wiec przedewszystkim unikaj naglych zmian temperatur jak np z upalu wchodzisz do chlodnego pomieszczenia .. solarium .. nie jedz ostrych potraw ani czekolady nie pij alkocholu ani kawy gdyz kawa podonosi cisnienie a co za tym idzie ukrwienie organizmu czyli powstaje rumien.. no i stresowe sytuacje. kiedy sie denerwuje odrazu jestem czerowa.. ale jesli np nie mysle o tym to rusmienia nie ma wiec w gruncie rzeczy jest to bardziej choroba na podlozu psychicznym .. a jesli chcesz to leczyc to sa kosmetyki do takiej cery kremy ktore wybielaja cere np dr irena eris ma cala serie kosmetykow do takiej cery .. sprobuj .. zycze powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51
dziekuje wam. Na przykłąd jak jestem w szkole lub w pracy to na koniec dnia czy juz w połowie mam bardzo tłustą skóre na twarzy. i zarumienioną. teraz pracuje na słońcu więc twarz mi sie opala na czerwono. Ale musze coś z tym zrobić. Hej podaj nazwe tych tabletek. to muj email [email protected] ...Dziekuje wam wszystkim doszłem już do tego ze to w dużym stopniu psychika i faktycznie tak jest.ale jak ktoś ma na to jakies rady czy leki to prosze będe wdzięczny. dziekuje pozdro for all.

Z góry dzieki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
a gdzie ty masz twarz zarumienioną?
całą , policzki,broda czy jak?

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51
w sumie to całą twarz z tym że raz mocniej a raz mniej czerwoną. Czerwieni mi się też szyja. i robi mi sie gorąco na twarzy. Nie wiem co z tym zrobić. Jak już pisałem to miałem trądzik wcześniej. ale dawniej nie miałem tak czerwonej skóry - np tylko po silnym zmęczeniu (piłka nożna czy rower).

Z góry dzieki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
aha to lipa ****a to o to chodzi

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bradykardia - co to jest? Czym mi to grozi?

Następny temat

Problem ze stawami

WHEY premium