SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o włosy i skórę na twarzy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4364
Witam mam dwa pytania, proszę o pomoc:

1.Moje włosy są takie jakby oklapnięte, tzn. od razu opadają i mocno przylegają do skóry - taki jakby garnek. Przez to niezbyt dobrze wygląda jak mam dłuższe włosy, a chciałbym trochę zapuścić.
Możecie polecić jakieś odżywki lub szampony dla mężczyzn, które trochę ułatwią układanie włosów i będą jakieś takie bardziej sterczące? Do układania używam gumy Joanna.

2.Drugi problem to trądzik. Skóra aż tak bardzo mi się nie przetłuszcza, właściwie wcale. Mimo to często pojawiają się nowe pryszcze.
Dodam, że wyeliminowałem z diety nabiał, mam dietę low carb, więc mało węglowodanów, a do tego zdrowe i nieprzetworzone. Ogólnie jem jedzenie nieprzetworzone, z białka to tylko pierś z kurczaka, jajka, tuńczyk.

Stosuje krem Nivea for men:




oraz peeling Loreal for men:




Jakoś nie zauważam znaczącej poprawy..nie wiem skąd ten trądzik. Nie jest jakiś kosmiczny, ale przeszkadza..Macie jakieś pomysły?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
tak, skorzystanie z wyszukiwarki i poczytanie co nie co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4364
to proszę o jakieś odsyłacze gdzie jest odpowiedź na moje pytania, pod te konkretne przypadki

Zmieniony przez - Jet.Li w dniu 2009-06-08 23:17:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja kolana - co to takiego ?

Następny temat

Badania hormonalne - TESTOSTERON

WHEY premium