SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam 162cm wzrostu waze 54 kg wszystko ok? Nie bo caly tluszcz zbiera sie mi na brzuch

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Ratunku!!
Mam 162,waze 54 kg wszystki niby jest ok,ale caly tluszcz zbiera mi sie na brzuchu! Mam dosc duze piersi i "na gorze" wygladam jak grubas!!! Nie wiem co mam robic gdy probowalam sie odchudzac chudlo mi wszystko oprocz brzucha!!! Jem male porcje co ok 3h zeby brzuch niby byl plaski,bo jak zjem wieksza porcje to juz wogole wygladam jak kluska;( Nie mam wciecia w talii wszystko jest jakby zlane chodze dlatego ciagle w bluzach bo wstydze sie ubrac cos obcislego:( Pomozcie jak mam sie tego pozbyc? Jeszcze do niedawna uprawialam sport bo 10lat gralam w siatkowke (wtedy tez tak mialam!) w tym roku mam mature wiec niezbyt duzo czasu juz na cwiczenia,ale nawet w domu robie czesto jakies brzuszki itd ale nic nie pomaga!
Czy ktokolwiek moze mi pomoc? Dodam jeszcze ze mam bardzo chuda twarz,klatke piersiowa(normalnie same kosci) i zero pupy,az zle mi sie siedzi,a to wszystko zbiera mi sie na brzuchu:(

Płeć: Kobieta

Wiek: 19

Waga: 54

Wzrost: 162

Obwód klatki: 90

Obwód ramienia: 24

Obwód talii: 74

Obwód uda: 48

Obwód łydki: 32

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ?

Aktywność w ciągu dnia: Codziennie do szkoly niecale 4km pieszo w obydwie strony,2 razy w tyg wyjscie na dodatkowe zajecia,niestety reszta czasu to nauka w domu,codziennie jeszcze krotkie zakupy

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Teraz 1 raz w tyg rower 1h jesli jest czas,do niedawna trenowalam 3 razy w tyg ale problem byl ten sam,teraz nie mam miesni ktore mialam wczesniej

Odżywianie: Jem co 3h male porcje,nie jadam slodyczy odzywiam sie zdrowo pije herbatki przeczyszczajace moge tak przez 2 miesiace ale potem (bo przez to zawsze chudne bo chce pozbyc sie brzucha) przez 3 tyg np objadam sie bardzo i znow przybieram ( sa to zawsze roznice ok 2-3kg)

Cel: poprawa estetyki i proporcji

Ograniczenia żywieniowe: -

Stan zdrowia: anemia,od zawsze

Preferowane formy aktywności fizycznej: tylko 2 razy po 15,h w tyg,nie wiecej

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: -

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Tylko jesli ma mi to pomóc

Stosowane wcześniej diety: Zawsze ta sama,odstawiam slodycze jem male porcje co 3 h
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zastosuj się do wskazówek żywieniowych. Błędem jest, że w pewnych okresach jesz duże nadwyżki pokarmów, unikaj tego. Jedz stale o podobnej kaloryczności. Staraj się wybierać odpowiednie produkty i odpowiednie je komponować.

Dobrym rozwiązaniem byłyby treningi siłowe, 2-3 razy w tygodniu. Myślę, że tyle czasu mogłabyś znaleźć na aktywność fizyczną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 217
Witaj,
Polecił bym Ci regularne ćwiczenia areobowe tj. ze 3 razy w tygodniu x 30min robienie spięć, brzuszków, skrętów tułowia itd. oczywiście musisz przestrzegać takze odpowiedniej diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Myślę ,że kluczem do sukcesu będzie uwierzenie w siebie i w to ,że możesz coś zrobić. Już z Twojego pierwszego postu mogę wnioskować ,że masz niską samo ocenę... to wcale nie dobrze.

Odnośnie zaś treningu oraz diety. Podstawą jest dobra dieta, dla kobiet i osób nie zaangażowanych głębiej w siłownię wystarczy zapewne przestrzeganie zasad żywieniowych i ograniczenie alkoholu. Moja koleżanka ,która zmaga się z problemem tłuszczyku używa diety "South Beach" ,która na pierwszy rzut oka jest sensowna(nie obcina drastycznie kalorii czy nakazuje jeść tylko owoce) gdyż to takie rozbudowane 10 przykazań żywieniowych i system odżywiania na całe życie. Podstawowy błąd jaki jednak popełniła to usunięcie całkowicie węgli i nie zastąpienie ich białkiem co spowolniło metabolizm.

Zacznij biegać, początki są trudne potem to przyjemność. Ćwiczenia na pupę: http://www.fit.pl/cwiczeniadlaciebie/ladna_pupa_8211;_efekt_cwiczen,139,20,20,997,4392,0,0,0.html

Ćwiczenia poprawiające biust
http://www.fit.pl/cwiczeniadlaciebie/cwiczenia_na_ladny_biust,14,20,20,997,1033,1040,0,0.html

Ogólnie apropo sylwetki tutaj:
http://www.fit.pl/cwiczeniadlaciebie/cwiczenia_na_zgrabna_sylwetke,87,20,20,997,3070,0,0,0.html

Pamiętaj też ,że są odpowiednie zabieg stylistyczne ,które pozwalają poprawić atrakcyjność danych partii tzn. biustu i pupy. Tak to oszukaństwo, ale też dobry sposób

Pozdrawiam i życzę zapału.

Zmieniony przez - konar128 w dniu 2008-10-10 20:47:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chce nabrac na wadze

Następny temat

DIETA do poprawy !!! Prosze o opinie i uwagi. Pozdrawiam

WHEY premium