SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam 13,5 lat

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 274
Moja mam jest lekarzem

JESLI MOZESZ TO PRZECZYTAC,TO ZNACZY,ZE JESTES ZA BLISKO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 362 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1647
jak dla mnie to ty jestes jeszcze troche
zamlody jak na cwiczenie na silowni mozesz
miec problem z wzrostem
ale jak tak bardzo chcesz to przez 6 tyg
zrob trening ATC a nastepnie
pomysl o treningu na mase

cwicz cwicz a bedziesz wielki :)

moja silownia
http://www.sfd.pl/temat167019/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5047
ja bym ćwiczył małymi ciężarami i nie przesilałbym sie za du żo. póltora roku przeznaczyłbym na ćwiczenie techniki i act. a potem zabrałbym sie za trening na mase. sam zaczynałem ćwiczy ć mając 14 lat i boli mnie kręgosłup niestety nie polecam ci ciężkiego treningu

polciuszek mówi NIE dla spamerów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1820
adalok, ja w twoim wieku to od przedramion zaczynalem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 274
ja male ciezary podnosze(nie na stojaca wiec chyba kregoslup bedzie w porzo).Codziennie co chwile jak jestem w chacie robie se tez pompki i brzuszki)

JESLI MOZESZ TO PRZECZYTAC,TO ZNACZY,ZE JESTES ZA BLISKO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
No wiec polecalbym Ci zaczac od treningu domatora i wspomagac go ta silownia o ktorej wpsominales. Pare porad to takich... NIE CWICZ W OGOLE PROSTOWNIKOW GRZEBIETU PRZEZ MARTWY CIAG (jesli nie wiesz o co chodzi to atlas cwiczen zobacz) I NIE CWICZ AZ TAK BARDZO NOG... Wprawdzie ekspert powinien sie tu wypowiedziec, ale o ile wiem, to te cwiczenia moga bardzo negatywnie wplynac na wzrost! Cwiczac pozostale partie musisz tez uwazac, zeby nie narobic sobie jakis dysproporcji w budowie ciala cwiczac wylaczhie 1-2 partie miesni, bo jest to czesty blad mlodych i poczatkujacych. Na pewno nie zaszkodzi Ci cwiczenie plecow jesli chodzi o drazek (o ile w ogole juz sie podciagasz, jesli nie, to popros kogos zeby Przytrzymywal Ci nogi), cwiczenie ramion (bica i trica) i ewentualnie klatki, ale jesli chodzi o klate to bym zaczal od pompek i jak juz bedziesz robil je w wiekszych ilosciach przejsc do wyciskania. Sadze, ze nie potrwa to dlugo i juz za pare tygodni bedziesz robil duzo wiecej pompek niz teraz, a wtedy bedziesz mogl przejsc do cwiczen z jakimikolwiek ciezarami). Mysle, ze w Twoim przypadku dobra dieta moze okazac sie wazniejsza od treningu! Doskonala zasada to to o czym wspominales i tego sie trzymaj - jesli nie ma nikogo w domu, to zadnych cwiczen! Na forum znajdziesz podstawowe zasady treningu takie jak to, aby nie cwiczyc danej partii miesni czesciej niz raz, max 2 razy w tygodniu (chyba za wyjatkiem miesni brzucha). Mysle, ze w Twoim przypadku bardoz korzystne moze byc zwracanie duzej uwagi na rozgrzewke i rozciaganie! To Ci nie powinno zaszkodzic a jesli uda Ci sie zdobyc ten nawyk w tak mlodym wieku to on na pewno zaprocentuje w pozniejszym czasie!

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3657
To coś kiepsko. Ja właśnie skończyłem 14 lat.Ważę 55 kg mam 170cm. Na klatkę wyciskam 50kg maksymalnie. Normalnie zażucam 25-30kg i podnoszę 10-12 razy w 3-4 seriach. W bicepsie mam 29 w klatce 88 a w pasie 67cm.Cwiczę 2 miesiące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6038
nie ważne ile ważysz ile masz w bichu ,ważne że robisz to co lubisz i sprawia ci to przyjemność

chcesz być jak olbrzym ,to ćwicz jak olbrzym
nie zaglądaj tu: http://www.sfd.pl/temat170674/
Legio patra nostra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Adolak-> Jeżeli bardzo chcesz ćwiczyć, to w twoim wieku tylko ćwiczonka z ciężąrem własnego ciala. Czyli: brzuszki, pompki i podciąganie na drązku(przy okazji się wyciągniesz). To na początek ci starczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 90
hehe.. ja mam 13 lat chodze do 1 klasy gimnazjum ćwiczę już ok 3 miesięcy z przerwami.. wzrost to 161cm waga 49kg na ławeczce wyciskam 62kg w bicepsie mam ok 28-29cm. POmpek robie z 70 a nie 2 na drążku podciaggam sie 16 razy! a wiek ten sam :)

GiCu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Michail prosba do speca....

Następny temat

Trening na sile

WHEY premium