SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maly problem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7986
Waga 97, staz 3 lata, wiek 20 ( dodatkowo trenuje walki ) Kurde Bold + susta tez go troche by wynioslo kasy wiec lepiej by bylo zainwestowac chyba w tren Ale nadal chcetnie poczytam inne propozycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343


Zmieniony przez - Uriel w dniu 2005-03-19 20:07:35

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
Ile ma wzrostu przy tych 97 kg ?

Uriel, ale artlite ostatnio sie logowal 19 marzec 17:56 wiec jego tu nie ma

Zmieniony przez - Aleks w dniu 2005-03-19 20:17:08

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Uriel jest kompletnie wyłączony.

BTW. Dzięki za odpowiedź Uriel. Wiesz była nagła sprawa to i Ci wysłałem eske a nóż by wyszło. Możesz mi wysłać na PM do kogo ewentualnie można się zgłosić bo ta sprawa cały czas wisi. Pozdro

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7986
Uriel co cie smieszy tak??
Wzrost to jakies ponad 170 !! Ok 176-7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Mam ja, panowie!!!

Kolejka dla wszystkich. Tren on the beach dla wszystkich!

26 lat niuni nigdy nie bylo tak malo wazne jak dzis

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
CO jest z Urielem???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
jaki tu problem...

po kuracji robisz szybki odblok na clomidzie (5-6tab)... biorąc małą dawkę wina na podtrzymanie (5-10mg). A na 5 dni przed zawodami niech zacznie Parabolan lub Anapolon! To go obudzi do konkurencji...

I co to za problem....

Ale problem widze w czymś innym.
Jesli to ma być przyszły strongman który pcha się z pustą głową, to dzięki. Głupich już nam nie brakuje. Tam potrzeba i silnych i choć trochę mądrych. A gość chce uzyskać p[oradę na SFD :) A to dobre...

Ciekawe kiedy Pudzian spyta nie nas tak "cześć, jestem pudzian, wiecie jak jest, mój kolega bierze karton omki na kurację..., pomóżcie..." )

Nie no... Matko Boska, Ratuj....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
parabolan 5 dni przed zawodami ? toś wymyślił...

Zmieniony przez - kowatschoo w dniu 2005-03-20 01:24:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
Jest tu zapewne jeszcze jedna kwestia o ile sie nie myle te zawody sa w kategorii do 105 kg, wiec anapolon nie bedzie raczej dobrym rozwiazaniem biorac pod uwage fakt, iz gosc wazy teraz ok 97 kg, po cyklu jego waga (na tych srodkach oraz ich ilosciach)bedze zapewne wynosic ponad 100 kg dodajac antka moze przekroczyc limitowane 105 kg(5 dni antka raczej nie spowoduja az takiego skoku wagi niemniej jednak nie wiem czy wystarcza na odpowiednie pobudzenie do zawodow).

Czy szybki odblok oraz dawka podtrzymujaca winstrolu spowoduje "zatrzymanie" sily na takim poziomie jaka dysponowalby podczas cyklu? Wedlug mnie nie...(lecz zaznaczam, iz jest to tylko moje osobiste spostrzezenie w tym temacie)

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bill Roberts - C.D.

Następny temat

Naposim nowe opakowanie ?

WHEY premium