SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Makro, spalacz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8761

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Płeć

M

Waga

86

Wzrost

193

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

~20

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

szkoła od 8-15, siłowy ok. 16, wstaje o 6:00 a ide spać ok. 23-24

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

siłowy 3x w tygodniu

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

od czerwca 2014 do kwietnia 2015 masa, 70kg->88kg. zaczynałem ze skinny fatem + na masie troche sie jeszcze podlałem

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

chondromalacja rzepek => na nogi z cwiczen na wolnych ciezarach wykonuje tylko przysiady

Stosowana lub planowana suplementacja

cm3 trec, wpc sfd, bcaa sfd, carbo sfd, machine man burner, vaso fusion, witaminy + omega3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jajka to akurat bardzo dobry produkt, przedział białka ok

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 118 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1737
chyba za bardzo sie rozpędziłem i wydaje mi się, że bede ciągnął redukcje dodatkowy miesiać tj.koniec czerwca ponieważ niby już ponad 3 tydzien a spada waga a obwody tam gdzie powinny nie bardzo więc moje pytanie jest takie czy moge zakupic kolejny spalacz bo aktualnie biore machine man burner od kilku dni i starczy do konca maja, a zdecydowanie bede redukował dłużej więc czy nie zaszkodzi taka dluga suplemetnacja gdybym sie zdecydował na kolejny spalacz ew. inny??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie zaszkodzi ale midzy spalaczami zrób mały reset 1-2 tygodnie

A ile na kolejny spalacz chcesz przeznaczyć ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 118 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1737
coś do 50zł a reszte kasy na białko wydawać bym wolał bo mam problemy z uzupelnianiem białka z jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
do 50 zł https://sklep.sfd.pl/SFD_Fat_Burner-opis32049.html dopytaj się w sklepie kiedy będzie bo szybko schodzi

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 118 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1737
ok super, mam jeszcze jedno pytanie bo niby waga schodzi całkiem powoli a jesli patrze na sylwetke to wydaje mi sie ze łapy mocno mi schodza mimo, ze nie były mocno otłuszczone w porównaniu do kazdej innej czesci ciałą, moze zwiekszyc ilosc bcaa?
i jeszcze czy nie lepiej byloby gdybym wział cała porcje tj. 4kapsy przed trenigniem zamiast dzielic przed posilkiem 2 i przed trenigiem 2?

Zmieniony przez - Anitisek w dniu 2015-05-06 21:28:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak oczekujesz lepszego pobudzenia na treningu to mozesz zwiększyć porcję spalacza

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 118 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1737
a jest sens zwiekszania porcje z 4 kapsow na 5-6kapsow/dziennie i nie chodzi tylko o pobudzenie na treningu ale o szybsze efekty? (wiem, ze to troche nawine ale zaczynaja mnie przerazac spadki ramion xD) ten spalacz to machine man burner z activlaba

Zmieniony przez - Anitisek w dniu 2015-05-07 20:15:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 118 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1737
czy ser zółty jest dobrym zrodlem tluszczy i bialka podczasz redukcji?

Zmieniony przez - Anitisek w dniu 2015-05-07 22:34:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak zjesz plasterek czy 2 to ok, ale jak masz zamiar stosować z 200g to zaprzestań takich praktyk.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza Redukcja Sprawdzenie

Następny temat

Prośba o sprawdzenie diety

WHEY premium