SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Magnum 5000

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dobra jakość możesz go brać spokojnie tylko że jeżeli chodzi ci o uzupełnienie samego białka w diecie to chyba lepiej będzie kupić nie 60-tkę a 80-tkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
Jeśli budujesz masę, to minimum 80-tka, jako uzupełnienie diety w białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5124
spoczko Dzięki wam Panowie

99% sukcesu to chęci... jeżeli je masz to witaj w klubie:]

>>pozdro<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
chcialem zauwazyc ze magnum wcale nie jest zlym produktem. wegle sa niezlej jakosci, a jak porownacie ceny to xxl wyszedlby w podobnej za 4 kilo- bo 3 kosztuje 84. poza tym jest to typoowa masowka,a jezeli ktos uzupelnia dodatkowo bialko osobna odzywka to nie wiem o co wogole chodzi. magnum to przeciez nie carbo, wiec wegle sa o roznych dlugisciach lancuchow=o roznym czasie rozkladu i wchlaniania= dostarcza przez dlugi okres energii. predzej pojechabym gainera 1 vitalmaxa niz magnum - magnum wg mnie lepsze. firma o takiej renomie nie robi syfu, bo kazdy marketingowiec ( nawet ten najglupszy ) nie pozwolilby na zniszczenie wizerunku i pozycji na rynku tej marki, ktora byla tak mozolnie budowana. ja polecam magnum. dobra odzywka, bardzo podobna do mass xxla. a 4 dodatkowe g krety i 2 g mct sie przydaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Że Mass XXL jest lepszy od Gainera 1 to się zgodzę, ale dlaczego gainer zawierający 12% białka pszenicy ma być lepszy od tego który zawiera 14% WPC ?
Przecież przyswajanie białka pszenicy jest bardzo niewielkie.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
nie wiem jak inni , ale ja kupujac gainera zwraca,m uwage glownie na wegle, gdybym chcial wiecej bialka to bym kupil osobno bialko ( tak z reszta robie), albo bulka. to jest moj poglad, ale oczywiscie kazdy moze myslec inaczej.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ale o cenie i jakości gainera zawsze decyduje ilość i jakość białka.
Oczywiście możesz zwracać uwagę głównie na węgle, ale patrząc wg Twojego kryterium najlepszym gainerem będzie carbo o różnych węglowodanach .
I do tego najtańszym.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
teraz cena carbo jest porownywalna z gainerem, a wole gainera- mam zaufanie ze lepsze wegle- wiecej o dlugich lancuchach. wlasnie skonczylem mass xxl , a teraz magnum.... zobaczymy, ale ufam tej firmie. bralem juz prawie wszystko z treca i nigdy sie nie zawiodlem. a carbo chyba tylko po treningu , bo jak dla mnie to za duzo tam wegli z krotkimi lancuzkami, a unikam jak moge tluszczu ( oczywiscie przy budowie masy nie mozna tego zupelnie wykluczyc, ale staram sie jak moge:)- otluszczenia sie znaczy nadmiernego. bo 04.2005 sa debiuty i zamierzam sie na te zawody... zobacze czy uda mi sie uzyskac odpowiednia forme, nie pojade przeciez przegrac:)
narazie jem kreatyne bx, reactora, magnum, sojavit mi sie konczy, tauryne.
na krecie daje rade 6 tyg, 4 tyg przerwy. a bialko i gainery teraz caly czas od jakichs chyba 2-3 mies:) carbo bralem, ale po kupnie gainera mija sie z celem wg mie:) co o tym sadzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5124
albo co sądzicie zamiast extesora wpc80% to wybrać Olimp wpc100% - cena praktycznie taka sama i skład i stosunek tł i białka wydaje mi sie ma korzystniejszy Olimp
Co o tym sądzicie

99% sukcesu to chęci... jeżeli je masz to witaj w klubie:]

>>pozdro<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Nygol jeżeli ktoś pakuje białko pszenicy na maxa do odżywki, to i węgli najlepszej jakości tam nie ma możesz być tego pewny...
Rado Extensor jest dobry i Olimp nie gorszy, cena obydwu też zachęcająca, który byś nie wybrał będzie dobrze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki indeks glikemiczny zawierają gainery??

Następny temat

BCAA czy AMINO ANABOLIC??

WHEY premium