SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maciek696 - foty

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 36909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Nie wiem ale wydaje mi sie ze przy takiej wadze masz całkiem duze bice i barki.Co by wskazywało jednak ze nozki są takie se...
A po drugie zdaje sieze masz lekkie gino.Brales jakies saa?Bo nie czytałem całego posta.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1634
toz. nogi mam ok nie mam jakis mega wuypakowanych ale widac ze cwicze na nie. co do mojej wagi to ostatnio wazylem sie na wadze co do grama wazy i pokazalo mi 81 kilo z lekkim gramem,jesli chodzi o moje gino to to nie jest gdyz juz takie mialem. stycznosc z saa mialem deca prolo odrzywki dietka i solidny trening, wiedz z reka na sercu moge powiedziec ze moje sutki byly juz takie zanim zaczolem cwiczyc silownie jak dojrzewalem to jak rosly mi to poprostu takie zostaly ale szczerze one nie sa spiczaste mocno nawet nie krepuje sie tego bo jest to malo zalwazalne poprostu tak na focie wyszly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7510
Hey Seba.pl wypelnij profil i podaj swoje wymiary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1634
chetnie bym wypelnil profil ale nie lubie sie chwalic swoimi wynikami jak jeszcze troche urosne to uzupelnie profil puki co narazie rosne powoli ale rosne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1559
Ave Seba !

Ja od dawna próbuję zbudować plecy w kształcie podobne do Twoich, chcę, aby zaczynały sie rozszerzać jak najwyżej, a nie tak jak u mega pakeros już idą od tali.
Przeglądałem setki fot na forum, ale tylko Ty masz takie boskie plecy.
Looknij, proszę, na mój post - https://www.sfd.pl/temat164322/ - tam jest rysunek i dokładny opis o co mi idzie, nie chcę tu tego wszystkiego kopiować, by nie zamulać Ci posta :).

Pisz jakie ćwiczenia robiłeś itd.

Pozdrawiam

Andrew Golota - simply the best !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
opisz mi swój trening pleców [motyli]

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6115
Jak ćwiczysz jakie ćwiczenia ile powtórzeń itp.Plis jakie odrzywki.Apropo za***isty wyglądek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6115
Masz może zdjęcie tricepsu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1634
mam fotke trica tylko jak ktos moglby mi ja zmniejszyc i wstawic to w tedy zapodam fote z tricem moim. a wiedz kto mi zmniejszy fotke??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6115
Niestety nieznam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

byq &-)

Następny temat

DELFINARIUM W WARNIE

WHEY premium