SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MaQ96 benchpress sezon 2016 wiosna

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1346
Witam wszystkich!

Jestem Maks i bede opisywał wam przygotowania do sezonu wiosennego 2016 pod wyciskanie leżac. W tej dyscyplinie startuje od ponad 3 lat i zazwyczaj z dobrymi wynikami. Najwiekszymi osiagnieciami jest Mistrzostwo Swiata IRP w juniorze do 23 lat w 2014 roku i Mistrzostwo Europy WPA oraz dwa rekordy swiata tej federacji w juniorze 18-19 do 82.5 kg 175 kg i do 90 kg 190kg. Jest takze wiele mniejszych ranga choc konkurencja trudniejszy zawodow, ale na to zapraszam na fanpage https://www.facebook.com/Maksymilian-Blinkiewicz-fanpage-714604765302317/?fref=ts W wiekszosci zawodow oraz trening opisuje wszystko tam. Na sezon wiosenny chce podbic wage do okolo 88 kg i celowac w magiczne 200 zobaczymy co da sie zrobic. Od lutego ruszam z ostrymi przygotowaniami na teraz trening wyglada bardzo kulturystycznie, pompujaco aby dac odpoczac stawą.

31.12.2015 Trening Barkow i ramion

wyciskanie hantli siedza na laweczce zakres ruchow jest to okolo 15-10 powtorzen w serii 4 serie robocze.
Wznosy hantli bokiem stojac 15-10 ruchow w serii z mocnymi dopieciami miesni 4 serie
Wzonosy przodem z rotacja nadgarska co powtorzenie 15-10 ruchow 4 serie
Podciagania hantli wzdluz tulowia 15-12 ruchow 3 serie
Wznosy w opadzie tulowia 15-10 ruchow po 4 serie
Szrugsy 5 serii po 12 ruchow

Uginanie hantli stojac 12-8 powtorzen
Francuskie wyciskanie hantli stojac 15-8 powtorzen

Uginania na maszynie z dopiecami w gornej fazie 15-10 powtorzen 3 serie
Prostowanie drazka wyciagu gornego 15-10 powtorzen

Uginania na wyciagu gornym 4 serie po 15-10 ruchow
Prostowanie linki wyciagu gornego 4 serie 15-10 ruchow

Biceps z tricepsem jak robie na jednym treningu zawsze staram robic sie w superseriach. Na mnie lepiej to dziala, a jednoczesnie rozciaga miesnie. Na koniec 3 serie brzuszkow i koniec roku 2015 :) Wszystkich zachecam do odwiedzania mojego fanpage, chetnie udzielam pomocy mam takze kurs trenera personalnego i dietetyki sportowej, wiec smialo udzialam porad treningowych czy dietetycznych dla poprawy sylwetki.

Nastepny trening w niedziele plecki ! Do uslyszenia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
powodzenia podczas przygotowan do zawdowo w wyciskaniu

kurs trenera to w dzisiejszych czasach zaden wyczyn 90 osob cwiczacych go ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1346
Wiem , ze dzisiaj większość osób to ma, ale ja sie tym zajmuje pogłębiam ciagle swoją wiedzę. Dziękuje jutro trening pleców zwykle kulturystyczny wiec dam znać jutro po treningu wszystko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1346
Dzis w ruch poszly plecki i delikatnie lapka.

Plecy:
Pociaganie na drazku 3 serie po 15 pow 3 z obciazeniem 6-10 ruchow
Wioslo sztanga w oparciu o lawke 4 serie po 15-10 ruchow
Podciaganie drazka wyciagu gornego do klatki podchwyt 15-8 ruchow
Wioslo hantlami w lezeniu na lawke 12-8
Rozciagnie za pomoca linki gornego wyciagu w polaczeniu ze sklonami po 15 ruchow 4 serie

Uginanie ze sztanga lamana 15-8 ruchow z uginanami hantli po 12-8 ruchow 4 serie
mlotkowe uginanie 15-10 4 serie

prostowanie drazka gornego wyciagu 15-12 4 serie

Brzuch 4 serie spiecia na lawce i unoszenia nog na drazku

Jutro klatka jeszcze kulturystycznie ;)


Zmieniony przez - MaQ96 w dniu 2016-01-04 00:17:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no wlasnie jestem zaskoczony jak czytam o tym treningu skoro wyciskanie to twoja profesja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tomek Pabiniak Trening Plecy i Dwugłowy Uda

Następny temat

NOWOŚĆ !!! BeFit Protein

WHEY premium