SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mały problem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 464
Wyszukiwałem sobie tutaj informacji odnośnie stosowania metki... dużo tutaj sie dowiedziałem ale nadal nie wiem jednego. Bo wszedzie pisze ze metka działa tylko przez 6 tygodni. I zazwyczaj plan jest na 100 tabletek. A jak ja mam 200 tabletek to też w dwa tygodnie? Chyba troszke za ostro bedzie

Po co się z ludźmi kłócić, skoro można ich pozabijać

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Scorpio bo to zależy jaką metę jedzą. Szamią scana za 3 dychy i dupa szamią dobrą metkę np. axio i elegancko rosną. Chciwy traci powójnie hehe.
Zdrówka życzę w nowym roku

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
ZOstaw na kolejny cykl i po kłopocie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Wszystko chyba zlezy od dawki nieprawdarz.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Przerażę Cię Arni - undery często pakuje się po 500szt. w 1 opakowaniu.
Po prostu rób cykl, jaki jest dla Ciebie odpowiedni, a nie jaki jest odpowiedni do ilości opakowań, które posiadasz, ot co!

P.S.
Czy ta ósemka przy Twoim nicku to wiek? nie żebym się czepiał, ale ostatnio mamy zalew małolatów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jakby mial 8 lat chyba bylby rekord dzialu doping
Miejmy nadzieje ze nie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 464
hahahaha nie no bez przesady od kiedy to 8 latki biorą koksy?
Ja mam 19 i poprostu jestem już zmuszony przejśc na metke bo strasznie trudno mi uzyskać mase. Cwiczyłem rok i przytyłem 5KG TYLKO. Wkurzyłem sie i przestałem. Teraz wróciłem ćwicze dopiero 3 miechy ale zamierzam troszeczke wiecej przytyć w miare rozsądnie

Po co się z ludźmi kłócić, skoro można ich pozabijać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
bo rosnie sie od jedzenia, a nie od cwiczenia.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
5kg to nie jest malo 3 lata i masz + 15kg szybciej i tak nie bedzie, nawet na koxie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
hiehie... miczel Chciałbym tak liniowo mieć przyrosty... Przy wadze 100kg i treningu od nastu lat, jeszcze 5 lat i mam 125kg, a za 10 lat jestem Roni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
dokladnie o to mi chodzi
5 kg to naprawde duzo Arni

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 405 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5077
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron - jako używka?

Następny temat

1 cykl propek czy metka pomocy

WHEY premium