SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mały problem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1214
Witam.Mam troche tluszczyku cwiczylem wczesniej 2 lata przerwalem ze wzgledu na kontuzje reki rehabilitacja reki potrwa do konca lutego i od tego momentu chcialbym zaczac znowu cwiczyc.Chcialbym na poczatku nabrac masy przez marzec/kwiecien/maj i od czerwca ruszyc spalaniem.I teraz chcialem sie Waszej rady czy bedzie to dobry cykl.MARZEC-Masowa dieta meta 2/2/3/3/2/1 do tego sylimarol,witaminki,i jakies bialeczko i pod koniec clomid ale chcialem do tej metki cos dorzucic.Dodam ze to moj pierwszy cykl wczesniej tylko efke bralem.Po tym cyklu chcialem uderzyc diete wysokobialkowa,aeroby(worek,skakanka),6weidera,i efke+kawa a dokladnie tusipec zaczynajac od 2 - 4tabletek az do otrzymania efektu ktory chcialem.
Pozdrawiam Wszystkich!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Co za kontuzje ręki miałeś ?
Zacznij od robienia nóg , szybciej wrócisz do formy , wyrzuty hormonów itd
Pomoze to szybciej wrócic do formy , co do mietki moze zrezygnuj , zrób cykl dąbka , dokup staki i ostrowi i bedzie si
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1214
przy wyciskaniu na skosie hantlami przy ostatniej serii reka mi zadrzala i mialem cos jak niedowlad hantla spadla mi na klatke i nie moglem ruszyc reka jak by mi sie cos zerwalo
Ja juz jestem zdecydowany na cykl masowy tylko chcialem znac Wasze zdanie co bedzie najlepsze...a co do odrzywek to nie moge wszystkich brac... wysypuje mnie po niektorych odzywkach nie wiem czemu... moge stosowac tylko te drozsze najczystrze odzywki :((((((((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Eeee tam jakiegoś syfa sie boisz ? Po miecie bardziej ciebie wysyfi
Cięzka sprawa z tą kontuzją ...
Cykl dąbka przetestuj , zainwestuj w odzywki , masz mało receptorów teraz i po miecie jeszcze je dobijesz przez co potem na czysto bedzie bardzo ciężko szło ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1214
hehehe jak by to byly syfy to pol biedy
po sp80 na twarzy mialem czerwone plamy hehe :) ojjjwidze ze konkretnej rady nie dostane
narka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Rób co chcesz bo to twoje zycie i ty nim sterujesz , i taki jest wynik jak je zagrasz ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1214
moglby mi jeszcze ktos cos napisac ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omka + deca - badanie krwi

Następny temat

Porównanie - która lepsza?

WHEY premium