SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mały problem oxa + PH

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1918
Siemano, mam 200 oxy BD, 1 opak M- Drol, proviron i tamoxifen(bo mam lekkie problemy z Gino).. Oczywiście osłonka na wątrobe + Dieta i witaminy.. jak to szamać?? Dodam że nie mam zamiaru już nic dokupywać(nie chce się teraz kuć)..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1918
WIEK: 23
WAGA: 103
WZROST: 187
WYMIARY:
-biceps: 44.5
-klatka: 122
-udo: ??
-talia: 95
STAŻ NA SIŁOWNI: 5lat
DIETA: staram sie trzymać
ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: kiedyś(ponad 2 lata temu) troche tego było
TRENING: na mase
CEL CYKLU: CZYSTA masa
ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: jakieś 2 lata
POZIOM BF%: ??
TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): raczej tycia
SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: jedno i drugie
-klata: 145
-martwy ciąg: robie tylko lekkie serie
-przysiad: jw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Witam, ja bym nie łączył tych dwóch środków. Brałbym je solo.
Zaczął bym od M-drol w dawkach standard i po zakończeniu oxa od 30 mg/dziennie pierwszy tydzień, jak będzie słabo to zwiększyć. Prowiron z tamoksem trzymać wrazie w. Jak na cyklu nie będzie potrzebny to do odbloku się sprzyda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1918
Panowie wypowie się ktoś jeszcze???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1918
zjeść clomid po wszystkim?? bo mam zamiar 3tyg sam mdrol od 4 tyg oxa po 5tab dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
po m drolu ta oxa nie wiele mu da,zakładając że jest tam oxa,mimo wszystko pomyślał bym o iniekcjach

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2009-10-01 12:42:31

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Zgadza się, ale tą oxę można potraktować jako utrwalacz. Dobrze legia myślisz. Jak już towar masz to zrób jak ustalono. Następnym razem zanim kupisz - zapytaj SĄ FACHOWCY TO POMOGĄ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Co do clomidu, będziesz widział w ostatnim tygodniu co się dzieje z libido, jak będzie słabo to kupisz 12 sztuk i po 1 dziennie. Oksa słabo blokuje lub wcale jego wskaźnik andro to 24 dla porównania testo 100 a tren 500,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SAA a przelot samolotem

Następny temat

Hepatil - Przed posiłkiem ? Czy między ?

WHEY premium