SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe pytanie całkowicie nie na temat

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie, że możesz i to wiele możesz im zrobić, za publiczne upokorzenie są dość wysokie kary jak na nasze kieszenie.
Sprawę załatwiasz tak : idziesz na policje, pokazujesz im filmik, dajesz swoje dane itp itd, a resztę robią oni. Każdy server otrzymujący jakieś dane zapisuje skąd one przybyły (tj adres proxy, ip) po tym adresie dojdą dokładnie z którego komputera to wyszło, jeśli wyszło to z domu któregoś z nich to mają peszka i to dość dużego, a jeśli są mądrzejsi to poszli do biblioteki publicznej (albo innego publicznego miejsca w ktorym się da korzystac z neta) i tam to zrobili - wtedy ratuje cię tylko filmik na telefonie sprawcy lub poprostu zeznania świadków.


dasz rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
wiesz Anabolicco nie wydaje mi się najlepszym wyjściem pójście na policje, bo znając naszych polskich panów niebieskich, to nie będą się w to bawić, bo uznają że to ,, mała szkodliwość społeczna czynu'' najrozsądniej po prostu napisać do kierownictwa portalu, internetowego, na który wstawiono ww. filmik, powinni go usunąć. Ale na policje oczywiście możesz iść jeśli chcesz. Tyle ode mnie. Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja jednak byłbym za tym żeby tam pójść

Niebiescy jacy są tacy są, widocznie zaszli Ci kiedyś za skórę, że masz takie zdanie o nich i teraz masz uprzedzenia. Wiadomo są gorsi policjanci, ale na pewno nie jest też mało tych którzy sumiennie pracują.

Zmieniony przez - Anabolicco w dniu 2009-09-02 17:25:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
Za skórę mi nie zaleźli, bo ja kulturalny i grzeczny człowiek jestem ale przekonałem się parą razy, jak niektórzy, podkreślam NIEKTÓRZY wykonują swój zawód... jakby łaskę wielką wyświadczali
No ale wiadomo nie wszyscy są tacy, nie ma co uogólniać
Do autora: Opisz później co tam wyniknie z tego. Jestem ciekaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w napisz co i jak było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 693 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23554
Zawsze ciekawie się zaczyna a potem bach

wujek pracuje w kontr wywiadzie - jeden telefon i załatwimy wszystko

Nie ukrywam że to dobry pomysł niech wujek ich śledzi zbiera informacje materiał dowodowy a potem zrobi im wjazd na chatę z całym oddziałem ABW albo SKW.
To na pewno wszystko załatwi i nie będzie problemu bo kto mu podskoczy najwyżej panowie z MIB.

A w ogóle pokaż ten filmik to ocenimy czy warto się o niego szarpać.

Zmieniony przez - Florian555 w dniu 2009-09-02 20:02:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
@up- to nie jest temat z którego można się pośmiać- wyczuwam w twojej wypowiedzi nutkę arogancji. Filmik jeszcze nie został umieszczony - ale odgrażają mu się że go wrzuca w sieć.
Napisze o przebiegu sprawy- ale myślę że dojdziemy do porozumienia. Sprawy rodzinne pozostawiam jako ostatnią deskę ratunku. Ale chyba nie rozumiesz na czym polegała by pomoc ze strony wujka( był policjantem jago ojciec także- teraz zaszedł daleko i nie martw się bo ludzie nadal się znają tu i tam, nie najeżdżali by nikomu na chatę ale wykonał by parę telefonów i policja by nie siedziała na dupach i pierdziała w stołki)

tyle ode mnie

pozdro

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Florian nie przeginaj... Ty chciałbyś pokazać jakiś filmik który Cię upokarza na forum ? sądzę, że nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
Tu własnie o to chodzi żeby nikt go nie zobaczył

Zmieniony przez - SebaWlkp w dniu 2009-09-02 21:55:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Czytajcie całość to się doczytacie że nie chodzi o mnie tylko o ziomka ale najlepszego kumpla nie zostawię. Powiedziałem mu że to załatwimy do samego końca- ten już popuszczał ja mówię nie i****!!

pozdro

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z polaczeniem filmikow (o silowni ofc)

Następny temat

Bruno Movie

WHEY premium