SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe pytanie całkowicie nie na temat

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Witam. Mamy z kumplem taki problem. Został on nagrany na komórkę kiedy był w stanie po spożyciu alkoholu i jest to bardzo obraźliwe oraz upokarzające prawdopodobnie film trafił do sieci. Proszę mi powiedzieć jakie są kary dla kogoś takiego?czy zajmuje się tym policja? można coś takiego zgłosić??
Oczywiście będą mieli z niego polew w szkole dla tego chcemy tego uniknąć jak najszybciej.

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4487
Oczywiscie ze można zgłosić po to jest naruszenie praw człowieka

...z duszy serca przyrost ambicji...
...środkowy dla policji ! ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Czy ktoś chciał by się jeszcze wypowiedzieć?

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
czy jakieś kary?? jakby moja mama takii film ze mną w roli głowniej zobaczyła to bym miał dopiero kare hehe a tak poza tym to na psach arczej nic wielkiego nie zrobisz, jak sprawa nabierze roznmachu zadzwoń do polsatowskiej "interwencji"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Ja mogę im zrobić koło dupy-- nie chcę problemów dla nikogo ale w razie czego się pytam, w ostateczności załatwić to na policji- mogę użyć drastyczniejszych środków(wujek pracuje w kontr wywiadzie - jeden telefon i załatwimy wszystko ale nie chce problemów!!) dla tego pytam się o jakieś delikatne rozwiązania.

zapraszam wszystkich do dyskusji

Ktokolwiek wie coś na ten temat to zapraszam gorąco.
Mile widziane pomysły z waszej strony

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
jezeli masz wszystkie potrzebne informacje kto ma ten filmik?gdzie go ma tel.; komp; jezeli trafił do sieci jaki link itp. to smiało mozecie isc na policje

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 326 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6168
nie pierd__ się idź i niech mają za swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 238 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14908
Spuście im wp!erd0l
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 337 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11550
jeśli wrzucili na jakieś serwis typu yt to zgłoś nadużycie i podaj uzasadnienie, a powinni go usunąć.

<mar> ciekawe co robił Bóg zanim stworzył ziemie, nas itp..
<grol> bicka i klate pewnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
17wiliam17 myślałem o tym. Zobaczymy może uda się to załatwić w inny sposób.
Ale proszę się jeszcze wypowiadać jak ktoś ma coś do dodania.

pozdrawiam

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 727 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6812
naruszenie wizerunku osobistego i dóbr, wbij to w google to się więcej dowiesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z polaczeniem filmikow (o silowni ofc)

Następny temat

Bruno Movie

WHEY premium