SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MUTANT MASS brać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
siema

wiek: 16
wzrost: 177
waga 63
cel: masa
trening: 3x w tygodniu


pytanie moje jest takie czy w moim wieku wskazane są odżywki/gainery typu PVL MUTANT MASS? Czy może powinienem się jeszcze za to nie brać? Staram się jesc wiecej niz potrzebuje, jem przedewszystkim rzeczy białkowe, węglowodanowe itp.

Pomogłem? To daj SOG'a :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jak jesz wiecej niz zapotrzebowanie to gainer zbędny
gainer to jedzenie w proszku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
slabsze jakosciowo od noirmalnego jedzenia i sluzy do łatania brakow w diecie, to tak gwoli uzupełnienia wypowiedzi Remika,zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
staram się jeść więcej no ale wiadomo, nie zawsze jest to możliwe i nie zawsze mogę dostarczyć organizmowi wszystkich potrzebnych mu wartości odżywczych, więc dlatego pytam czy warto jest stosować tego gainera.
I czy wiek nie przeszkadza w jego działaniu?

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
a czy kotlet schabowy z ryzem przeszkadza ludzia w wieku 16lat? To jest to samo, tylko ze w prochu i troche jakosciowo gorsze od normalnego papu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
No juz rozumiem :) To ok.
A wy polecacie PVL Mutant Mass ? Bo chciałem sobie kpić jakigos dobrego gainera a ne bardzo wiem jakiego wybrac. cena nie gra roli

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
moze byc mutant - ogolnie ja zwolennikiem gainerow nie jestem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
a co proponujesz na masę? ;p

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
dietę

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
no ale to jest. o odzywke sie pytam ;p na jej uzupełnienie

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
ile wegli i ile bialka ci brakuje w diecie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWOŚCI MR.BIG

Następny temat

Pomóżcie w reklamie!

WHEY premium