SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MTB - ok 2tys

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 163
mam 167 wiec hmm... wiesz wlasnie chodzi o to ze juz tyle forum przeczytalem ze kurde sam nie wiem... a wydaje mi sie ze RADON to taki polski Unibike czyli najlepszy stosunek jakosci do ceny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
No to nad czym się zastanawiasz? Ja bym brał tego Radona na Twoim miejscu. Nie powinieneś mieć żadnych problemów z tym rowerem. Zapodaj chociaż jaka jego cena w PLN

A na forum czytałeś odnośnie czego?

Zmieniony przez - Hamster83 w dniu 2007-06-19 23:28:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 202 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1269
Swietny ten Radon jak dla mnie ;) Daruj sobie unibika jak stac Cie na Radona

:> ó?o:..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 163
do Hamstera83:
odnosnie rowerkow w tym przedziale cenowym
koszt Radona w centrum rowerowym to 3349zl i taka kwote zaplacil bym rowniez tu we Wroclawiu jesli bedzie

do Norrka:
No wlasnie jesli by byl to juz bym sie nim zachwycal... problem w tym ze nie wiadomo tak do konca czy bedzie tu we Wrocku... a do Bydgoszczy jest kawal drogi nawet jesli bym go zamowil przez internet to hmm... kwestia servisow gwarancyjnych itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1177 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6173
http://www.allegro.pl/item206471457_kross_level_a6_deore_lx.html
ten model dosyc atrakcyjne sprzetowo i cenowo wyglada

"Moimi afrodyzjakami są smar na rękach i błoto między zębami."
OLD SCHOOL MTB GDAŃSK
http://www.facebook.com/#!/OldSchoolMtbGdansk 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
Kross zaczyna mi się coraz bardziej podobać. Rozwijają się chłopaki
Fajnego amorka ma ten Kross. Axon powietrzny z tłumieniem olejowym i blokadą w manetce.

Zmieniony przez - Hamster83 w dniu 2007-06-20 10:12:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak bym miał jeszcze raz kupować rower to bym wybrał chyba krossa, kellysa jednak bym nie brał mimo że nie narzekam na swego quartza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 163
Odnosnie Kellysow tez sie naczytalem... tzn na poczatku chcialem Salamandra DSC no ale wybito mi to z głowy... Co do Krossa... A8 za drogi a A6 nie ma tarczowek :( (tylko prosze nie piszcie ze v-brake lepsze) Polowa sesji za mna i mam juz cholernie dosc... do tego wciaz nie wiem jaki rower wziac... Unibika juz nie ma w produkcji a RADON nie wiadomo czy bedzie tu we wrocku w sklepie... ehh ja to sie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 163
ten amorek nie do konca mi sie widzi... ale widzisz tak to jest "pokazac dziecku zabawke i od razu chce" spodobal mi sie ten radon przeokrutnie... ciezko bedzie mi przebic sie na inna oferte... chociaz coraz bardziej do tego wszystko dazy ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowa roweru do trialu stock/mod

Następny temat

Bloki pedałów szosowych

forma lato