SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MR. OLYMPIA 2016

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 462373

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
Co takiego niesamowitego jest w tym całym Philu, że nikt nie ma co przy nim stawać? :) Moim zdaniem właśnie Kevin powinien stanąć oko w oko z nim, albo plecy obok pleców byśmy wszyscy zobaczyli na scenie czym się różni bodybuilding z lat 90 od aktualnego i porównali co się nam teraz bardziej podoba. Na żywo dwaj panowie obok siebie to coś innego niż osobne filmy, osobne zdjęcia itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
kevin to mój idol, ale realia są inne. nikt mnie nie motywuje jak kevin, ale phil jest po prostu młodszy, talia też jest wąska i ma ten efekt 3d

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388403
Axl2000 - to ze na fotkach tego nie widac jak on sie na zywo prezentuje, kazdy sie jara levronem i wszyscy lykaja te jego puzzle jak mlode pelkiany, dobrze napedza ten biznes, robote ktora mu dali robi jak powinien, przyciaga wszystko i wszystkich, fajnie by bylo jak by byl wysoko, tylko cieawe czy pokaze w koncu zdjecie calej sylwetki tak jak kiedys i jak to robia wszyscy, bo narazie same wycinki, jakies pojedyncze smieszne fotki a kazdy sie jara i szczerzy jak szczerbaty na suchara
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
lolrdknaga idealnie to ujął, puzle i iluzja. esencja biznesu w bb

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388403
wrzucil przez ostatnie miesiace moze z 10 fotek ktore niewiele pokazuja a juz ludzie pisza ze wygra i ze heath nie ma szans a jak przegra to nie fair bo to legenda i zrobil forme a jest juz 'stary'

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
Szczerze nie widziałem jeszcze tekstów, że Kevin wygra, Phil nie ma szans a jak Kevin nie wygra to będzie świętokradztwo bo należy mu się jak psu kiełbasa za to co zrobił w tym wieku.
Widzę, że ludzie się jarają tym, że z "0" wrócił do 90% formy sprzed lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388403
musieli jakis show zrobic, bo olimpia najwazniejsze zawody na swiecie, zaczela tez schodzic na psy, zobacz co sie dzialo ostatnimi laty, nypro jedne z lepszych zawodow zrobione w jakiejs oborze na tle czarne firanki, sponsorzy sie sypia i uciekaja, poprzednie lata to bylo co? heath vs melon a i tak mega slabe show to bylo, od czasow jak cutler wygral z colemanem ogladalnosc imo spadala z roku na rok, bo nawet nie bylo tak naprawde kogo ogladac... wstawili emeryta z genem zeby przyciagal publike i tak sie tez dzieje ja sam obejrze olimpie ale bez jakiegos wiekszego jarania na nia czekam, bo tak naprawde nie ma dzisiaj porzadnych zawodnikow, dexter czy roden dla mnie to to samo od lat, ciagle tak samo wygladaja, melona nie ma, zreszta dla mnie i tak to byla pokraka, wolf odpadl, bigrami to jest przereklamowany koles i bardziej taki freakfactor, zeby byl w formie to by musial chyba z 20kg spusic tej wody i smalcu z siebie zeby mogl powalczyc porzadnie o top5...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Lord - masz sporo racji. Ja osobiście czekam na tą Mr.O w przeciwieństwie to kilku potwornie nudnych ostatnich Olympii. Ale to nie Kevin mnie interesuje, ale np. to czy Shawn Rhoden dołożył choć 0.5 kg mięśni bo to dla niego konieczne by walczyć o top spot, bo te cuda, które wyczynia z Ch.Glassem moim zdaniem nic mu nie dadzą i facet zdaje się nie chce przyjąć do wiadomości, że porządne serie wiosłowań ze sztangą (nie na maszynie) i MC z podłogi (nie na maszynie) mu te plecy w końcu rozbuduje. Z radością zobaczę na scenie choć 0.5 kg że tak powiem "nowego" Rhodena. Albo ciekawi mnie czy Dexter jest faktycznie w tym roku lepszy, choć akurat w to wieżę i też ucieszy mnie każda "świeżość i nowość w jego wyglądzie".
Ciekawią mnie N.De Asha, J.Compton i D. McCarver. Młoda krew pełna potencjału!
A najbardziej to mnie ekscytuje myśl, że ktoś w końcu skopie tyłek Philowi i skończy w tym roku jako przegrany!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4577 Napisanych postów 49013 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522688
Margret Gnarr (bikini) 9 dni przed


Darrem Charles (classic physique) 2 tygodnie przed


Adela Ondrejovicowa 11 dni przed


Stephanie Hammermeister (figure) 9 dni przed


Sandra Grajales (figure) 9 dni przed


Oksana Grishina (fitness) 9 dni przed



Zmieniony przez - ASNF w dniu 2016-09-09 15:35:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388403





nawet ron mowi ze na heatha nie ma bata, dexter nie moze mu zagrozic jak gift nie jest w super formie i jest poprostu za maly i ma za maly frame zeby byc duzo wiekszym, ze phil 2 ostanie olimpie wygral nie bedac w mega formie, wiec jak zrobi forme to nie ma na niego nikogo...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sopot - pokazy ;)

Następny temat

Baltimore Grand Prix 2016

WHEY premium