SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MR. OLYMPIA 2016

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 462090

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Śledziłem an bieżąco wszystko, ale w tak krótkim czasie dzieje się tak wiele, że ciężko zebrać myśli i coś sensownego powiedzieć. Za dużo niesamowitych zwrotów akcji na raz. Sporo trafnych komentarzy Panowie, Lord, ASNF i kilu jeszcze - trafne uwagi i oceny.
Jak bardzo miałem dość Phila i liczyłem na jego przegraną to - kłaniam się mu nisko. Wyszedł najlepszy. Wyszedł jako mistrz i pozamiatał. Cały rok wygląda słabiutko, ale gdy przychodzi czas sprawdzianu, jest bezkonkurencyjny.
Fajnie, że Rhoden jest drugi choć nie powalił mnie w tym roku niczym. Rok temu w Pradze był o wiele lepszy. Jak dla mnie to nie był nic większy. Na pewno nie zasłużył by wygrać, srebro to i tak super (może aż za wiele)
Ramy'iego nie dał był na 4tym, ale Winklaara lub Bonaca (obaj rewelacyjni)
Kevin 16-ty. No cóż, jak zobaczyłem nogi tyłem to dwa słowa "porażka" i "wstyd"

W 212 nie powinien wygrać Flex moim zdaniem. Ahmad Ashkanani - zasłużenie!!! O niebo lepszy niż reszta stawki, super że go tak doceniono. O reszcie można by gadać i gadać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522631
mrWodoo - obczaj na 'MD' => TUTAJ

fotki poszczególnych zawodników z open i 212 wstawiam właśnie do ich tematów w dziale AKiF
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
dzieki wodzu :D
1

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Co do pierwszej dzisiątki-do sędziów nie mam zastrzeżeń .
Ale dalej już jest gorzej -co Pakulski robi na 14 miejscu a Osladil na 16 ?

Spokojnie można by ich zamienić.

Pakulski wg mnie wypadł na tej Olympi najsłabiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
A jak Jeff Seid wypadl na Olympii w Mens Physique? Widzialem ze nawet w top 10 go nie ma. Orientuje sie ktos ktore miejsce zajal?

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
16ty. classic physique bez vacuum, beka z dywizji. ten co wygral wyglada jak gniot, powinien byc maks top5, sadik 2gi a ten co byl drugi zaslugiwal na 1sze. timms tak slabo? jak dla mnie top3 ;c

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1960 Napisanych postów 19819 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731634
Punktacja open










212





Zmieniony przez - Possible w dniu 2016-09-18 08:52:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522631
szakal32
A jak Jeff Seid wypadl na Olympii w Mens Physique? Widzialem ze nawet w top 10 go nie ma. Orientuje sie ktos ktore miejsce zajal?


ostatnie 16 razem z tuzinem pozostałych zawodników, bez photoshopa nie liczył się w stawce zbytnio

kompletne wyniki wszystkich kategorii - wklejone do pierwszego postu tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
classic physique punktowali tak jak open?

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522631
no, a jak inaczej? dwie rundy (eliminacje i finały) tyle, że w ciągu godziny, tam nie ma ładowań itp cudów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sopot - pokazy ;)

Następny temat

Baltimore Grand Prix 2016

WHEY premium