SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MR. OLYMPIA 2016

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 462156

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8
Jared Goodrich top 3 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42079
mrWodoo
kevin top3, nie za sylwetke, a za polityke i pewnie swoje za plecami uzgodnili. ciekawe zreszta kto mu towar funduje :> bo on sam sobie na pewno nie


Pewnie ten kto na tym najwięcej zyskuje, czyli organizator mr.O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będzie podany link do transmisji live? Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
już jest na pierwszej stronie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5384 Napisanych postów 15405 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388220
jeszcze nikt.na dechach nie byl, nikt nie widzial ich formy w dniu zawodow ale juz levrone ma byc 15 - zeby uczciwie sedziowac? zejdz na ziemie chlopie i wstrzymajj sie z takimi komentami te kilkadziesiat godzin jeszcze...
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
Zawsze chodziło o politykę ale teraz akurat to tyczy się Kevina i wcale się nie pogniewam gdy za to co teraz zrobił dadzą mu parę oczek wyzej

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Dallas Mccarver trening klatki tydzień przed Mr.O


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
mccarver suchy jak wior a to jeszcze kilkadziesiat godzin

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 74 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2492
Może mi ktoś oszacować, na podstawie poprzednich lat lub jakiś inny sposób, czy zdążę obejrzeć prejudging open bodybuilding jak mam w sobotę na 8 do pracy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522666
o ile wszystko zacznie się planowo o 4:00 to powinieneś się załapać na eliminacje w kulturystyce open, raczej nie licz na obejrzenie całości, ale na część z występów, jeśli się nie załapiesz to w dziale będzie relacja zdjęciowa + bankowo będą powtórki eventów dostępne na stronie transmitującej w poprzednich latach kulturyści wychodzili około 7:00, więc zależy, o której wychodzisz do pracy - ja wziąłem sobie wolne


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2016-09-13 23:02:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sopot - pokazy ;)

Następny temat

Baltimore Grand Prix 2016

WHEY premium