SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOJA PRZYGODA Z SAA - 1 CYKL. PROFILAKTYKA I RELACJA.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
Michalek83
e4d - pon,piątek, wtorek itd...

Obojętnie jaki estr. Możes zacząć jak najbardziej od enana.

Nie zakładaj długości cyklu ale te 16 tyg to moim zdaniem jest ok okres. Obserwuj co się dzieje. Zawsze możesz podbić dawkę testa przez zwiększenie objętości w strzykawce albo z e4d bić np e3d. Ale to dopiero serio gdzieś po jakimś dłuższym czasie.

Zapomnij o 4kg czstego mięśnia w 16 tygodni To nie tkanka tłuszczowa, którą buduję się łątwo szybko i przyjemnie bez znaczenie co się je.

Jeżeli chodzi o łapanie tłuszczu to tutaj już tylko ilość kalorii i makro ma duże znaczenie. Test oczywiście może dać złudzenie łapania tłuszczu , ale często jest to po prostu woda (retencja) Jednak to już musisz bacznie obserwować, bo nie znam Cię kompletnie pod tym względem.


Tak się właśnie zastanawiam nad enanem przez 16 tygodni e5d. Z tego co czytam to dość popularny cykl dla początkujących.
Dopiero po jakimś czasie zwiekszyć do e4d.
Do tego hcg co 4 tygodnie, 5? W jakiej dawce? 2x2500 e3d?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Możesz i e5d. Odczekaj sobie z 5 tygodni na tym dawkowaniu i zobaczysz co się dzieję i najwyżej wrócisz z wrażeniami tu w tym temacie. To delikatne dawkowanie więc na początek biłbym HCG w takim dawkowaniu co podałęś co 6 tygodni. Obserwuj jądra i libido. Po 4 tygodniach zrób sobie badania testa, E2, prolaktyny i progesteronu - powinieneś wiedzieć w tym momencie jak CI podbiło E2. No i dobrze jakbyś miał pod ręką, albo możliwość szybkiego zakupu jakiegoś IA czyli np. exe (symex, etadron)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
Dzięki Michalek83.

Może ktoś coś jeszcze podpowie?
Edukuje sie w temacie wiec każde info na wage złota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
NAG
krzykacz
Bad diag:

morfologia + rozmaz,
crp,
panel wątroby,
lipidogram,
pełny jonogram + chlorki,
tsh,
glukoza,
mocz + kreatynina,
test całkowity,
prolaktyna,
progesteron
,
estrogen / estradiol,

+ ekg i regularny pomiar ciśnienia.


Z towaru test solo i lecisz dłuższy cykl.


Właśnie odebrałem wyniki badań... Jeśli ktoś może zerknąć i wypowiedzieć się to poproszę.

















Co do badań lekarz stwierdził że jest wszystko ok. Powiedział że widełki lekarskie są trochę inne niż widełki laba.
Zwrócił uwage na mocz, powiedział że jest skłonność do kamicy szczawianowo wapniowej.
Za dużo jem białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Nie ma się o co martwić, wyniki są oki.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
Mam pytanie dotyczące PCT.
1-16 leci enan
19-22 clom i nolva
Kiedy zacząć bić hcg?
8 2*2500
16-18 6*2500 co 3 dni??
Wystarczy czyle hcg czy czesciej?

Co powinienem mieć pod ręką arimidex, aromasin, proviron?? Do tego mam dostęp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
Bije enana e4d. Jestem w 5 tygodniu (8strzałów) cyklu i wlasnie wykonałem badania.
zbijąć estradiol? Jest sporo ponad norme i zaczynają piec mnie sutki. Co proponujecie i jak?
W domu mam tamoxifen. Zaraz po świetach mogę mieć arimidex, aromasin.
W 6 tyg planowałem wbić hcg 2*2500 e3d. Wbijać czy najpierw zbić e2? Co myślicie o badaniach?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
Badania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
Ktoś doradzi, podpowie coś? Z gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Skoro suty pieka to zbijaj estro. Daj exe dwa dni po tabsie a potem pół tabsa do strzału i powinno być ok z hcg też bym się chwilę wstrzymał bo może ono jeszcze podbić estro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny

Następny temat

Tłuszcze, a hormon

WHEY premium