SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOŻLIWE 8 kg w 7 dni ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14124

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Nie czytałem całego tematu, więc nie wiem czy ktoś to napisał już. Chcesz schudnąć 8 kg w tak krótkim okresie czasu. I to po to, by chłopakowi się podobać. Zacznijmy od tego, że jeżeli masz mieć nieprzyjemności z chłopakiem z tego powodu, że ważysz 8 kg więcej niż chcesz ważyć, to ten chłopak nie jest chyba kimś tak wartościowym by się dla nieo poświęcać. Druga sprawa to pytanie, czy i czemu musi być to akurat te 8 kg narażając zdrowie? Nie lepiej już od biedy zrobić to 2x dłużej a 10x bezpieczniej? A chłopakowi powiedzieć np że się odchudzasz jeżelie nie chcesz by myślał o Tobie "gruba"? Poza tym, Pijka pewnie ma sporo racji tym bardziej, że na anoreksję chorowałaś. Anoreksja to nie jest po prostu nadmierna chudość. Anoreksja to choroba w zasadzie psychiczna, polegająca nie na tym, że ktoś jest chudy a własnie na tym, że ciągle się odchudza bo wg siebie samego ciągle jest za gruby.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 165 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2738
Już wiele osób pisało to samo w różne słowa ujęte. Coś mi się jednak wydaje, że autorka tematu uznała, że nie warto z nami dyskutować i zaczęła działać na własna rękę. Ciekawe tylko jak, bo coś mi się wydaje, że jej dieta tak czy siak zbyt zdrowa i rozsądna nie będzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3560
od dziś będe pilnie oglądał wiadomości...
i uwage...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 481 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
a mi sie wydaje ze to jest pisane specjalni e anoreksja to naprawde nic fajnego skoro napsiala na poczatku tematu ze miala ja pare miesciecy temu to nie wierze ze podejmuje sie czegos takliego po 1 z anoreksji ni ewychodzi sie tak bardzo szybko wychodzac z niej niby pare miesiecy temu i teraz robiac takie glupstwo to w ogole nei wie co to znaczy i chce chyba to odczuc na wlasnej skorze

mrr...:*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 165 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2738
Siwaelo, nie działają ci kropka, przecinek i shift na klawiaturze? Przepraszam, że się tak czepiam, ale nic nie zrozumiałam

Możemy dać sobie spokój z pisaniem w tym temacie. Tyle pisaliśmy, a zdjęć nie ma, żadnej ułożonej diety nie ma, autorka się nie odzywa. Pewnie je kromkę chlebka waza na śniadanie, na kolacje żuje listek sałaty i biega 5 godzin dziennie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 481 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
hehhehe...sorki tak jakos , szbko pisalam , i zapomnialam w ogole , ze cos takiego istnieje ;p
lol

mrr...:*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8065
niech wklei foty wkoncu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 165 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2738
Już nic nie wklei, najwidoczniej anoreksja ją pochłonęła po raz drugi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 481 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
to zwykla sciema ;lp

mrr...:*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8065
skad wiesz?:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcje czas zacząć

Następny temat

Dieta na mase (poprawki)

WHEY premium