SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOŻLIWE 8 kg w 7 dni ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14119

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
mówicie tak jakby wizyta u psychologa nie była problemem, a otóż jest i to dużym. W moim mieście kosztuje ok. 80 zł/godzina.. pytanie, skąd pieniądze wziąć? Rodzice? dobre sobie. Zaraz pewnie usłysze "odłącz internet" już 4 dychy zaoszczędzone.
Popadam z jednej skrajności w skrajność, wkońcu przyjdzie czas by sobie strzelić w łeb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
pierw wrzuc fote i zobaczymy czy jest sens ci sie odchudzac

strzelic sobie w leb z powodu 80 zl? powalasz O.o

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 281 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 765
Odnośnie pytania w temacie: nie, nie jest możliwe, a nawet jakby było teoretycznie to w praktyce bez szans. Nie chce mi się tłumaczyć dlaczego, kto obczajony ten wie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
byłam ostatnio na badaniach, krwi i moczu.
Lekarka stwiedziła - cholesterol jak u starej babki = konieczność odchudzania.

Nie mam swoich aktualnych zdjęć, jedynie te na których wyglądam 'jeszcze dobrze'. tak czy inaczej musze stracić tłuszcz.. tylko nie wiem czy znowu robić to szybko i prawdopodobnie czekać na jojo, czy olać wszystko i spokojnie i wolno dążyć do poprawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 281 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 765
Dziwne nasz rozumowanie. Musisz się odchudzać to w dzień 10kg, hehe. Odpowiedź jest jasna, druga opcja. (Nie licząc tego że cholesterol można obniżyć bez odchudzania)

Dobre lekarstwo to google.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
eeeeeeehhhhhhhh....
ja już nie wiem co robić. Naprawde
raz myśle, że ważniejsze jest własne zdrowie i nie przejmuje się resztą , drugim razem tak strasznie mi zależy na NIM, że wymyślam milion sposobów jakby jak najszybciej stracić kg...
z psychologiem jest tak samo, jak już podejme decyzje - ide, to kolejna wątpliwość "a może moje problemy są wyimaginowane?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
fote mozesz sobie zrobic przeciez (napewno masz w domu cyfrowe, a jak nie to w komie aparat tez jest ^^)
dystans kobieto, dystans

cholesterol to nie jest rowne koniecznosci odchudzania ^^

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8065
No ale jak sie tera odzywiasz napisz co jadlas wczoraj np.
No jak nei masz aparatu to moze wymiary podasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cholesterol obniża się dobrym jedzeniem. Czyli tran, olej rzepakowy, oliwa z oliwek, olej lniany i orzechy włoskie, brazylijskie i migdały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 281 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 765
Oraz dobrym treningiem...(np 30min biegu dziennie)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcje czas zacząć

Następny temat

Dieta na mase (poprawki)

WHEY premium