SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA - coś słaby na dole

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 423 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9117
,,Spróbuję teraz się odważyć i napieprzać z całej pary i hoj xD "


lepiej zmień nastawienie do treningu bo zapewne skończy się to poważną kontuzją


Zmieniony przez - miketyson2 w dniu 2011-10-31 13:29:22

,,Kto trening dziś odpuszcza ten się z gejem w nocy puszcza."-Mirko Crocop Filipović

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Ja nie przychodzę się po napieprzać na MMA, chodzę dla siebie i żeby się czegoś nauczyć żeby nie być lamą. Nie chce na żadnych galach występować tylko dla siebie ćwiczyć :)

Daję sogacze tym co pomogli

Zmieniony przez - Actimelek w dniu 2011-10-31 17:05:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10331
Są jakieś ćwiczenia na poprawę walki w parterze ? Nie wiem jak to dokładnie napisać ;d

Są.

A chyba najlepsze z nich to...









więcej walki w parterze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
A czemu z Lafayem pauzujesz ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
Nie wiem coś nie daję rady a diety nie ma.
Rodzice nie chcą mi dać pieniędzy.

A dzisiaj nie mogłem. Po sobotnim treningu tak boli mnie czworobok, że wytrzymać nie można ;/ Sauna - nie pomaga, kąpiel gorąca z solami - nie pomaga. Może w następnym tygodniu dam radę, ale zobaczymy.
Chciałbym kupić to BCAA, ale jakoś dalej nie wiem co robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
To aż tak strasznie z tą michą u Ciebie ? Byleby śmieci było jak najmniej, a przecież co do grama nie trzeba liczyć, tym bardziej w Twoim wieku

A rozciągać go spróbowałeś ? Ćw. 11 z naszej książki ? Albo u mnie na sekcji było takie fajne rozciąganie, że klęczysz, opierasz łeb ciemieniem o podłogę, i nim rach-ciach na wszytskie strony (proszę mi wybaczyć ten semiprofesjonalny opis ), u Ciebie może też jest ?

BCAA w moim odczuciu dobrze wpływa na regenerację, co zresztą jest potwierdzone badaniami. Puszka sfdowskiego za 5 dych spokojnie styka na dwa miechy, przynajmniej mi. I osobiście odradzam wiśnię, dużo osób chwali, a dla mnie jest kapeć

Edit:
(może jakiś mały sogaczyk z okazji konwersacji po długiej przerwie ? )

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-10-31 19:59:08

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
A ile gramów bierzesz i kiedy ?

Tata powiedział ponad miesiąc temu, dam ci pieniążki i będę za ciebie mył a do dzisiaj pieniędzy nie ma.

Dzisiaj po pół roku nie jedzenia żadnego gówna postanowiłem chipsy wpieprzyć ;d

DOBRA DALEJ JADĘ Z MMA I ZOBACZYMY CO WYJDZIE ZA KOLEJNE KILKA MIESIĘCY !

(może jakiś mały sogacz po długiej nieobecności xD)

Zmieniony przez - Actimelek w dniu 2011-10-31 20:06:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
10 gr rozpuszczone w 500 ml wody pół godziny przed treningiem, i drugą taką samą porcję w trakcie treningu sobie popijam. Za radą Wujka Mrocznego.

To go piłuj, upierdliwym trzeba być

Joł, pogratulować konsekwencji! Żeby czasem sraki w ramach kary bożej nie było

Edit:
(ja już wbiłem, nie wszedł ?)

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-10-31 20:08:52

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
To jak 10gr od poniedziałku do piątku to wyjdzie że 100gr w tydzień czyli wyjdzie miesiąc i jeden tydzień.

To nie 2 miechy ;d

Lepiej przejdźmy się do mojego dziennika, żeby nie robić spamiku w grapplingu :)

ps: akurat dzwonią do mnie żeby cuksy dawać ale nie otwieram xD też mi ludzie nie dawali jak byłem mały ;d (no dawali ale zawsze było z 50-100 cuksów xD chciałem kiedyś więcej ;p) ale te czasy jak się biegało bo gonili nas starsi z pałami xD

dobra, ja też wbiłem xD

Zmieniony przez - Actimelek w dniu 2011-10-31 20:12:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cobra Reflex bag-ĆWICZYŁ KTOŚ LUB POSIADA TAKIE?

Następny temat

Trening utwardzający

WHEY premium