SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA - coś słaby na dole

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
A widzisz, ja liczę na trzy treningi (Mawashiego aktualnie) tygodniowo

To przejście to już kiedy indziej, robota czeka. Sam zresztą widzisz, że nie ma mnie w dziale i piszę od święta

Historią z cuksami Drzyzga mogłaby się zainteresować

(dzięki )

Pozdro, niech MOC będzie z Tobą!

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-10-31 20:16:27

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
No siema, ja lecę słuchać audiobooka Dziecko Neo'ego :)

Zobacz do mojego dziennika, bo mam pytanie dotyczące komórki za 1 zł. Jakby co, jak kminisz sprawę to zapraszam do dzienniczka, zobacz sobie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Panowie, to nie spam albo blog któregoś z Was Na pogaduchy zapraszam do stosownego topicu

Actimelek - masz typowe rozkminy początkującego Jedyna słuszna rada - więcej parteru i uspokój psychikę Staraj się wykorzystywać MĄDRZE techniki pokazane przez trenera.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
A jak mogę ćwiczyć parter w domu bez przeciwnika ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
napinaj bicki przed lustrem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
napinaj je serio




















możesz robić te ćwiczenia co na rozgrzewce - wybicie bioder, przewroty itd. to wszystko z biegiem czasu zacznie ci się przydawać w parterze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
oj kierowniku 3miesiace i chcesz wszystkich zamiatac ? .... jaka ta mlodziez teraz nastawiona na szybkie efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ta konkretnie młodzież jest też na szczęście konsekwentna, dał temu wyraz prowadząc dziennik w domatorach
Jak mnie na pierwszych (i póki co jedynych ) treningach obijali o matę to pomagała mi myśl, że wartościowsza jest porażka w walce z lepszym, niż wygrana ze słabszym

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-11-03 22:10:53

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
no ale 3 miesiace i takie narzekanie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cobra Reflex bag-ĆWICZYŁ KTOŚ LUB POSIADA TAKIE?

Następny temat

Trening utwardzający

WHEY premium