SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA ATTACK 2 - live

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 65735

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
no bez przesady, w takim razie kazda walka Najmana w MMA musialaby byc sprzedana
Bob Sapp tez odklepuje po niczym

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Pomine opis walki Najmana z Koksem, bo kazdy widzial jak bylo^^

Imo gala najlepsza w Polsce. Walki dobre, a to co pokazal Grabowski to cos pieknego. W skrocie MMA Attack > KSW. Taka jest moja opinia. Z niecierpliwoscia czekam na nastepna gale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
na każdego Couture'a przypada 1000 zwykłych sportowców, a Grabowski nikogo sobie nie może "wziąć" bo walk zawodnicy nie zestawiają.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 617
Dokładnie tak samo myślę sava9e! MMA Attack po tych 2 galach jak dla mnie jest o niebo lepsze od KSW.

@TezAndrzej
A no masz rację, akurat nie miałby tutaj za dużo do gadania .

Zmieniony przez - Zovi w dniu 2012-04-28 00:16:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra, zamykaj ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Nom imo MMA Attack ma wszystko na plus w stosunku do KSW - nie ma tego idiotycznego ringu i dwu rundowych walk. Po za tym jak dotąd jeszcze nie idą w kierunku pod tytułem "co gala te same ryje"

Zmieniony przez - lord raV w dniu 2012-04-28 00:18:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 579 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58291
zdecydowanie dobra gala, faktycznie KSW marnie wypada z tym ringiem i 2 rundowymi walkami oraz regularnymi freak showami i emerytami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jw 1000 postów ja tego nie komentowałem i nie zamierzam, bo nie wiem jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
Nie ma co prownywac KSW z MMA Attack bo obie te ograniizacje maja inny pomysl na walki. W mojej opinii i MMA Attack i KSW robia dobra robote dla rozwoju MMA w Polsce.

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Powinni jeszcze zrobić coś z Borkiem i jego Kasta-grade angielskim i generalnie zrobić mniej żenujące wywiady z przegranymi po walce i będzie naprawdę solidny poziom.

Jedyne w czym KSW trzyma poziom to poniekąd cieszące oko wjazdy na wozach strażackich i tym podobna remiza, reszta naprawdę żenująca niestety.

Poziom walk o wiele niższy.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ufc 149 Cheick Kongo vs. Antônio Rodrigo Nogueira

Następny temat

MMA Attack 2 - wyniki i dyskusja po gali.

WHEY premium