SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MK 677 + LGD-4033

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4818

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

ok. 73

Wzrost

180

Obwód ramienia

ciężko powiedzieć dawno się nie mierzyłem

Obwód klatki

ciężko powiedzieć dawno się nie mierzyłem

Obwód uda

ciężko powiedzieć dawno się nie mierzyłem

Obwód talii

ciężko powiedzieć dawno się nie mierzyłem

Staż na siłowni

3 lata z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2300kcal B/T/W ok 180/80-105/140-200

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Opisz swój plan treningowy

ostatnio jaki miałem na redu to fbw 3x w tyg góra/dół/góra

Cel cyklu

zwiększać stopniowo suchą mase mięśniową, a jak zrzucę też trochę fatu to spoko

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

ok 13

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

raczej coś pod mezomorfika

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

skłonność do łysienia na głowie, reszta dosyć owłosiona

PPM (podstawowa przemiana materii)

teraz na 2300kcal

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

ciężko powiedzieć, ostatnio na redu klate robiłem po 40kg 6/7 powtórzeń 5 serii, siady po ok 50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 120
1. WIEK: 23
2. WAGA: 73
3. WZROST: 180

5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 LATA Z PRZERWAMI
6. DIETA:
-białko: 180
-węglowodany: 140-201
-tłuszcz: 84-105
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: ŻADNYCH
8. TRENING: Póki co zmuszony na miesiąc przerwy od siłki, od 2 miech na redu, wcześniej fbw 3x tydzień góra/dół/góra
9. CEL CYKLU: Lekko wbić masę bez fatu i bez szaleństw - może nawet zrzucić troszkę fatu i poprawić sylwetkę
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: zero
11. POZIOM BF%: ok 13
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): raczej mezomorfik, nie zatłuszczam się szybko, w miarę szybko też chudnę
13. STAN ZDROWIA: raczej dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: skłonność do łysienia na głowie, reszta w miarę owłosiona
15. PPM (podstawowa przemiana materii): teraz jestem na 2300kcal, ale z końcem miesiąca kończę redu i wbijam powoli na mase

PYTANIE:
Siemanko. Ostatnio zastanawiałem się nad zwiększeniem masy mięśniowej, bo ile można być na redukcji (ostatni miesiąc musiałem zrezygnować z siłki, wracam w lipcu, dieta ciągle dopięta, zszedłem z ponad 79 na poniżej 73 w niecałe dwa miechy) i zacząłem czytać o sarmach. Potem przeczytałem o nowej ustawie i... j** leci do mnie mk 677i lgd-4033 z hadesa i Critical PCT z gold stara, w zapasie jeszcze bcaa i kreatyna. Nie mam doświadczenia z cyklami dlatego proszę o poradę. Myślałem żeby z tygodnia na tydzien zwiększać kcal i potem wejść na 45 dni mk po 20mg i w tych 45 dniach na ostatnie 3 tygodnie lgd po 4mg po tym czasie wejść na 2 tygodnie pct, znowu 3 tyg lgd, pct i dokończyć lgd. Ewentualnie podzielić mk na 2 serie i 3 tyg mk+lgd, pct 2 tyg, znów 3 tyg mk+lgd, pct i reszta lgd. Ma to jakikolwiek sens? Boję się bloka (dziewczyna by mnie zabiła :D) i nie chcę też mega przyrostów w super krótkim czasie. Macie jakieś rady? I jakich przyrostów bym się mógł spodziewać na takim cyklu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Pomysł bez sensu . Jakich przyrostów - żadnych . Cel obierz realny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 120
Może i racja, tylko nie wiem czego mogę się po tym połączeniu spodziewa, bo różne opinie krążą. Jakieś sugestie jak rozplanowac cykl przy 90 tabs mk x 10mg i 120 tabs lgd x 2mg? I czy to pct mi starczy na odblok? Jakieś witaminy do tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Jak w zapasie bcaa i kreatyna to gruby cykl się szykuje kup sobie teścia i daj spokój z tymi niby sarmami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
,,i czy pct mi starczy na odblok,, hmmm dziwne pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 120
Na pierwszy raz chciałem coś lekkiego by zobaczyć z czym to się je
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 120
Ludzie pisali różne opinie więc leci a wyrzucic szkoda ;) czemu dziwne pytanie? Chodzi mi o to konkretne pct, bo pamietajcie że jestem totalnym nowicjuszem jeśli chodzi o cykle :) To co, jakieś pomysly jak to jeść, oprocz tego że szybko?


Zmieniony przez - duke1 w dniu 2017-06-23 10:01:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Ja osobiście żadnych tabsow bez testa bym nie brał. Daj podkład chociaż z 250 cypio na tydz i jak już kupiles to szamaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 120
A jakaś opcja bez iniekcji? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Kreatyna + beta alanina na budowę miesa potrzeba czasu. Jak zrobisz cykl na oralach 6-10 tyg to poza chwilowym przyrostem i blokiem nic nie osiągniesz. Takie jest moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 120
Dzięki wielkie za info, tak zrobię ;) ale z tymi tabsami jednak muszę coś zrobić też, myślisz że mk 20mg + 4 mg lgd przez założmy 6 tygodni mocno mnie zblokuje?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie badania zrobić ?

Następny temat

Ból jąder na cyklu

WHEY premium