SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MIKOŁAJ OLIMP 2007-konkurs

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112970

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nawet bym zrobil ale w morde jeza:
1. sesja
2. treningi
3. prawo jazdy
4. magisterka
5. praca
6. spanie po 4 h bo corka przynajmniej 3 razy w nocy sie budzi
7. za 2-4 tyg przeprowadzka
8. szkolenia
9. za 2-4 tyg wylot do UK na kilka dni

znalezlibyscie czas na testy madrale :P ?

juz sprawe tego ze na silce zacyznaja mi mowic : "czesc Funkikoval, podaj recznik" pomijam ;)

EDIT :
ZIp z Pitt Bullem - juz k... 3 razy bylem na silce, uwaga mam tam worek bokserski a mawashi geri to ja jeszcze zrobie to nie cholerny przysiad 100 kg, chcecie sprawdzic ;) :P
EDIT2:
A do tego w morde jeza poszczuje was prawdziwym Funkikovalem - one jest jak chuck norris, moze was kopnac wczoraj i to jest praw wzglednosci :P
EDIT3:
I nie przekrecac mojej ksywy wy zapory69 i PitT Ule (pszczele :D) :D
EDIT4:
Zartuje wiecie ze was kocham i dajcie mi spokoj z testami wszyscy zrobie jak bede mial czas i moje ywmiary nie beda 34na 340 (lapa 34, talia 340 :D)
EDIT5:
eeee Pit Bull wlasnie przejzalem twoje testy ta lapa 34 cm to nie byl podjazd do ciebie :D tak mi sie strzelila wartosc minimalna i patrz jak padlo :D z ciekawosci wlasnie zmierzylem lapa 38 cm (bylo 43) pas powiem tlyko ze + kilka cm jak ktos pamieta jaki mialem to juz sie smieje :D ten wymiar lapy potraktujcie jako mini test ;) po 1 cyklu napisze jaki bedzie nowy :D
EDIT6:
Ej sorry dla moderatorow juz nie spamuje :D to tlyko odpowiedz na pytania tych wszytskich milosnikow testow na ludziach (Mendele :P) a ja spalem 5 h wiec trzeba mi to wybaczyc nie wiem co pisze :D ide spac, moze mi sie uda z 2 h bo corka zasnela pozdro :D a potme mzoe zrobie sobie zdjecia penisa i zoabczycie czy cos urosnie po tescie ([po tkaim zestawie na 100%!!!) , tak wogole robie redukcje, jezlei nawet zrobie test to, taki na zasadzie: fotki rpzed fotki po, co zjadlem, jak wymiary, w jednym poscie, nie bedzie wtedy smiecenia tylko mi pogratulujecie ze kozak jestem :D a ja nie bede marnowal czasu an odpisywanie na pytania : "czemu tak male ciezary ? " :P Musze wkoncu diete rozpisac bo juz drugi tydzien na silke bez diety :D

Zmieniony przez - leyus w dniu 2007-01-23 11:13:51

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
juz sprawe tego ze na silce zacyznaja mi mowic : "czesc Funkikoval, podaj recznik" pomijam ;)

ło kurfa az tak zle?

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
leyus - będe dobrym kolegą i zaproponuje cie odciążenie cie z cześci obowiązków Mianowicie , możesz mi oddac te suple a ja zrobie test podpisujac sie pod nim jako leyus :D Wchodzisz w taki układ ??

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
MDRAGON - nie no jak pisze lapa 38 to jeszcze jakies meisnie sa :D ale jestem krytyczny, no osobe trenujaca to przestalem przypominac jakies 3 miesiace temu :D

A tu przyjdzie taki FUj i reszta i mi dokuczaja - zrob test zrob test, a sami zrobcie :D tam wam jedna porcje CP :D

Mani3eK - a nie styknie ci telefon z CBŚ ze wygrales 5 na 4 ? :D

Zmieniony przez - leyus w dniu 2007-01-23 11:21:28

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Lejek będzie już tego spamu bo nawet do Ciebie już przyszedł Mani3k żebrać
kolega wstydu nie ma
żal.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
hehe :p cos ty taki zły :p chciałem tylko zrobic dobrze i pomóc
Zip - ferie mam to mi odbija - Tylko mnie nie banuj :D bo ostatnio i tka sporo czasu odpoczywałem od forum co teraz sie odbija



Zmieniony przez - Mani3eK w dniu 2007-01-23 11:23:48

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Mani3eK - a może taki układ

dostajesz bana, dzięki temu serwer zostanie odciążony i wszyscy będą zadowoleni

a tak na serio

weź się kurva chłopcze opanuj bo takich jak ty było już sporo i dostali po banie dla dobra ogółu, gdzie nie wejdę tam ty z d****nym postami ehhh

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
Spoko chłopaki , paka niedługo przyjdzie to sie supokoje i zajme tym czym trzeba

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
o ile wczesniej bana nie dostaniesz

trening -> ból -> rozwój

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy dibencozide można brać bez przerwy ?

Następny temat

Bialko do 200zl ze sklepu sfd.pl

WHEY premium