SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METROWIEC

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
oj są i nie chciał byś takiej zobaczyć

METRU jak nie wygrasz z tym cieniasem (joke) pudzianem to osobiście przyjde do ciebie i cie zabije z mojego 35 cm bica ... masz wygrac rozumiesz?? jak oni sie będe meczyli z przetaczanie opony, to ty ja podnies i rzuć jak freezby a jak będzie ten cały "spacer farmera" z tymi walizkami to sie w połowie zatrzymaj i sróbuj otworzyć jena (połóz na kolanie zeby nie było że upuściłeś..) albo zacznij nimi żonglować.. a tak wogóle to 1 miejsca na strnogmanach

pozdro dla córki... ucałuj od wujka f.uckmastera hrhr ile bierze na klate?? tyle co tatuś ?? hrhr

Dzięky Ci Boże za rykoszet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Dzieki, dzieki. Corka w tym roku skonczy 5 lat. Strong Women na pewno nie bedzie, bo jej na to nie pozwole.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
POZDRAWIAM SERDECZNIE NAJLEPIEJ WYGLĄDAJĄCEGO CZŁONKA TEGO FORUM I CHYLE CZOŁA ZA OSIĄGNIĘCIA. JAK SIĘ "POTNIESZ" NA LATO I OPALISZ TO BĘDZIE ZA***OZA! ALE SZCZERZE MÓWIĄC JA LUBIĘ TAKĄ LEKKO NAWODNIONĄ SYLWETKE, JAKĄ TERAZ PREZENTUJESZ.

MARTINO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Obawiam się, że Wojtkowi ani w głowie "cięcie" się. Po ( udanych z pewnoscią) eliminacjach Strong Men będzie potrzebował troszkę masy, więc "plażową" sylwetkę chyba odpuści

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PEWNIE TAK. MÓJ KOLEGA Z AWF - BIAŁA PODLASKA, TOMEK NOWOTNIAK ANI MYŚLI O RZEŹBIE, HA HA.

MARTINO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dokładnie-to nie ta dyscyplina

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059


Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
Witam. Bardzo fajna sylwetka, gratuluje.
Ostatni raz jak rozmawialiśmy Metrowiec to trochę nie było zbyt przyjaźnie, to było gdzies rok temu jak wkleiłes swoją fotkę. Ale to było dawno i nieprawda i nawet pewnie tego nie pamiętasz. Nierozumiałem wtedy jeszcze wielu rzeczy, byłem wtedy tu nowy i przez ten rok chyba troche pojałem i się nauczyłem. Tak więc jeszcze raz gratuluje i życzę powodzenia.

Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży gdy się ją dzieli.
I właśnie tego wszystkim tu obecnym życzę!

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Veter wszyscy biora tego sie dowiedziales
A co do Metrowca moje zdanie pewnie malo instotne ale jakos lepiej rok temu to wygldalo a tak apropo to po tych cylkach poza twoja budowa to nie widac zmian na ryjku wogole nie spuch i szczenka normalna jakas tajemnica????ah i sog leci i pyt czy wstep na te eliminacje bedzie moznliwy bo czesto bywam u ciewczyny w gdansku wiec z checia bym ciebie zobaczyl w akcji!!!!

Ćwicze cyklicznie tzn od cyklu do cyklu
Jak juz znajdziesz kobiete ktorej uczuc i wiernosci jestes pewien trzymaj sie jej bardzo mocno i nigdy nie odpuszczaj nawet jak mieszka od Ciebie 170km!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o ocene - poczatkujacy.

Następny temat

Z cyklu mój koleś %-) do oceny

WHEY premium