SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METHANDIENONE - (Scanbech / Rosja) - 1tab / 5mg

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 901 Wiek -4391 dzień Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
no to jak wkońcu ?? lepiej jej nie kupować ?? co polecacie tak to oprócz polaka ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 579 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58291
to ja juz nie wiem co mam kupic moj kumpel zjadl 100 scana i efekty za***iste prawie 10 kg mu poszlo !! chyba jednak skusze sie na mete z jelfy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
końćze 2 tydzień scana

opakowanie identyczne jak na fotkach neal'a
tabsy sie troche kruszą
niektóre są grubsze od pozostałych
nie było waty w środku
98 sztuk

klepie

ps seria
161106
02.2009

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 636
Towar taki sobie osobiście bym go nie polecał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 199
good stuff

cennik sterydów gg *******

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 543 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14080
Moj Braciak po tym scanie systemem 3on 2of 3on poleciał jak szalony z siła i waga .. 5tygodni po skonczonym cyklu zostalo mu 8kilo tego co zrobił .. (malo mu spadlo chyba 3kg o ile sie nie myle) ...
Z tym że u niego dieta byla dopieta maksymalnie ^^ Nawet podczas pracy wstawal zza biurka i wychodził na gyros ^^ Jedyne co zaobserwowalem ja .. to ze u 20/21 letniego chlopaka takich pryszczy na plecach to jeszcze nie widzialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17661
panowie mam identyczna mete tyle ze pod spodem pisze 7002-30-1 i na naklejce Batch no.: 191366 Exp. date: 03:2009 czy orginal czy fake w opakowaniu miałem 104 tabletki i niebyło tej waty takiej zeby tabletki nie szelescily ale pudło było normalne zamkniete

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 599 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24232
po niczym nie poznacie czy dziala czy nie!!!!!!!!!!!!!!!!!
po zadnym opakowaniu smaku itd
zjecie to sie dowiecie i tyle na ten temat :-]
a jak ktos wszamie 200 i hu*a sie przylozy i mu nie pojdzie to niech sie lepiej nie udziela
mialem z watka bez watki tabletki sie roznily w jednym opakowaniu kruche w innym nie jedne zaokrąglone itd
jedne slodkawe inne gorzkie
i jak narazie kazda dzialala jak powinna!!!
wiec nie pytajcie jaka seria lepsza czy z watka czy bez czy slodka czy gorzka czy ma byc 100 czy 96 tabletek itd nikt tu wrozka nie jest jak sie zje to sie kazdy dowie :-]

Zmieniony przez - ommen w dniu 2007-06-16 19:25:59

Zmieniony przez - ommen w dniu 2007-06-16 19:26:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
Tu chodzi tylko o substancje czynna, wiec tak jak przedmowca powiedzial smak, ilsoc tabsow. wata itp nie maja znaczenia, moze poprostu isc staff z mniejsza zawartoscia substancji czynnej i gowniano dziala

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1157
Kumpel który brał scana nie narzeka 2x100 tabsów i wszystko okej
Jedno pudełko było z wata a drugie bez ale w każdym był po 100 tabsów były lekko słodkawe i nie kruszyły się wszystkie były identycznej wielkości

Na spodzie jednego opakowania były takie oznaczenia

Scanbeach 7002-30-1 trójkącik na dole a w nim dwie cyferki 05 a niżej dwie literkiPP

Na spodzie drugiego opakowania takie

Scanbeach 7002-30-2 w trójkąciku cyferki 02 a literki niżej PE

Jego zdaniem wszystko powinno być OK. Większość ludzi których znam poleca właśnie rosyjską metke pod względem szybkiego i efektownego działania

###****###****###****###****###

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[REAL] TAMOXIFEN - (Hexal / Polska) - 1tab / 20mg

Następny temat

OMNADREN 250 - (Jelfa / Polska) - 1ml / 250mg

WHEY premium