SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METHANDIENONE - (Scanbech / Rosja) - 1tab / 5mg

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
we wodzie sie rozpuszczają??

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 526
no po jednej minucie i naciśnięciu palcem nic z niej nie zostaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
ma smak? miałes kiedys bezsmakową? moja sie zato nie rozpuszcza we wodzie, ale smakuje jak kreatyna;/ czyli bez smaku a jak sie kryzie to taki proszek jakby z kreatyny

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4951
ciężka sprawa z tym scanem :( ja posiadam dwie metki i nie wiem którą brac
methandienone (scanbech) i methanoplex 10mg z AXIO LABS
jak sądzicie co będzie lepsze ?? scan nie posiada na opakowaniu nazwy producenta i dużo podróbek jest,a na temat methanoplex nie wiem nic. Ktoś moze sie wypowiedziec, i napisac coś na temat mety z axio labs.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wybierz tą drugą.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
Axio! nigdy wiecej scana

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4951
wielkie dzięki panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14494
axio jest pewne i dobrze dzialajace, dziala bardziej na sile niz mase. przynajmniej w moim przypadku tak podzialala
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
po chooyu Ci poszlo. 85kg na klate rewelacyjny wynik, masz sie czym chwalic z takimi wynikami na towarze...

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4951
co byście dodali do tej mety ,myslałem na gainerem GAIN BOLIC 7 kg.( bardzo dobra cena :) )
trec super omega 3 i aminokwasami megabol egg ...,oczywiscie jeszcze jakies witaminki i krete na koniec razem z dextrozą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[REAL] TAMOXIFEN - (Hexal / Polska) - 1tab / 20mg

Następny temat

OMNADREN 250 - (Jelfa / Polska) - 1ml / 250mg

WHEY premium