SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METHANDIENONE - (Scanbech / Rosja) - 1tab / 5mg

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15673
czy w tej mecie mieliscie wacik ? mam identyczna wszystko tak samo tabsy i opakowanie ale nie bylo wacika - bylo zaplombowane. jadl ktos ? jak kopie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Sprawa waty poruszana była wielokrotnie - w jedych jest w innych nie ma, podobnie jak w jednym opakowaniu jest sztuk 99 a w innym 123. Nie ma reguły, co nie zmienia faktu, że obie wersje przynajmniej działają.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 520 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7243
No tak z tą metą jest dziwna sprawa nie da sie odruznic fake od real Ja miałęm identyczna jak na pierwszych fotach tego topicu i nic Zero efektow a zjadłem 200 :/

GgGgGg-Unit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15673
pff to jakas zesrana partia chyba wyszła =/ jestem dopiero w 2 dniu wiec nie moge powiedziec czy moja kopie ale te opinie zniechecaja mnie do tyry i diety no ale trudno to mial byc moj pierwszy cykl najwyzej zaczne za miesiąc polską jesli nie poczuje w ogóle działania tego scana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19686
kumpel szama ostatni tydzien identyczna metke (100 tab) napisy jak i wytloczonie na spodzie sie zgadzaja, 0 przyrostow

zeby nie bylo - wata w srodku oczywiscie

Zmieniony przez - kuba1989 w dniu 2007-04-15 13:27:03

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
potwierdzam ziomek szama scana i nic zero... zjadl juz 200 a nigdy nie bral koksu na szamie dosyc kumaty lapa 44 dobrz rzezba staz tez duzy wiec nie jakis mlokos...
I nic lapa stoi sila stoi apetyt niby wiekszy ale nic pozatym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4606
poprostu to towar underowy, na poczatku robili dobra mete, nalapali klientowprzez jakis czas poprostu zaczeli klepac lipe... wy mowicie e mieliscie wate ja naprzyklad mialem bialal gabke

Na początku stworzyłem niebo i ziemię

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 143
jak dla mnie to lepiej nie ryzykowac!!!Pudelka sa rozne, te jest niby ok lecz nie nalezy po pudelku dopatrywac sie orginalu.w takich pudelkach tez moze byc fake, nalezy sprawdzic tabletki-powinny byc twarde,bardziej blyszczace niz chropowate, i rowne co do siebie ksztaltem.

Ja juz na scanie nie ryzykuje raz wziolem i zaluje tez niby wygladal na orginal.Prawie nic nie poszlo!!!TYLKO I WYLACZNIE JELFA panowie!!

nie ma wyjscia, nie ma odwrotu trzeba walczyc!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15673
no to lipeczka panowie ... ja ciagle mam nadzieje ze moja bedzie ok to dopiero 3 dzien.. zobaczy sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
szamie scana juz 7 dzien w dawkach 25mg ed i na razie lipka,apetyt chyba nawet sie zmniejszył od jutra zwieksze dawki do 30mg ed i zobaczymy co się będzie działo

Wracam :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[REAL] TAMOXIFEN - (Hexal / Polska) - 1tab / 20mg

Następny temat

OMNADREN 250 - (Jelfa / Polska) - 1ml / 250mg

WHEY premium