SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METHANDIENONE - (Scanbech / Rosja) - 1tab / 5mg

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2959
Wziąłem tego aż 200 złączyłem to z odżywkami(Gainer trec 3kg) i co? okazało się, że jakieś g****:( tylko żałuje kasy która w to wrzuciłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 123
Ja mam Scanbach 161107, 12.2010 biore juz 3 tygodnie(dawka 1,2,3) i nie zauwazylem żadnych zmian, Skan to g****. Podejrzewam ze jeśli to nie była meta(tylko fejk), to chyba wątroba jest nienaruszona wiec można wziąc niedlugo polską Jelfe, co mi radzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 308 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8226
4_dzien_15mg_rano_10mg_po_poludniu_5.Waga_stoi,_lawka+5kg:D,ogolnie_czuc_ze_dziala_i_jest_fajnie
Teening_hst_3razy_tyg_._raz_basen;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem co za g**** macie, ale moja klepie elegancko. Jadłem już z EAP, wześniejszego Scana, Naposim i chyba dopiero teraz czuje prawdziwą moc mety - dawka 30 mg ed - ludzie mówią że rosne z dnia na dzień ;) Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1728
Eliot DDZ czyli teraz szamasz scana? bo tak namieszałeś ze nie skumałem. a ile juz tyg bierzesz? i co do tego masz jakie suple, dietka.pzdr

więcej ruchów a mniej p******enia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 187
"Polska jelfa" nie istnieje koncem zeszlego roku wysprzedano ostatnie opakowania...

Wojto

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12642
dzien 22/31 i przyszlo mi juz 5,5kg.
batch 161107
exp 12.2010

skoro Was nie kopie, to moze warto zastanowic sie czy to nie jest wina diety? a raczej jej braku...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Siema mam takie pytanko jak bierze sie np. mete lub winko w tabsach to one zachamowują wzrost.?????

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
?????

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2192
Wszystkie koksy zachamowuja wzrost.. Jak nie skonczyles dobrze rosnac nie lap sie za to

Cała Polska w Cieniu Śląska

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[REAL] TAMOXIFEN - (Hexal / Polska) - 1tab / 20mg

Następny temat

OMNADREN 250 - (Jelfa / Polska) - 1ml / 250mg

WHEY premium