SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METHANDIENONE - (Scanbech / Rosja) - 1tab / 5mg

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 187
polskiego gow** juz nie kupisz! przynajmniej oreginalnego... nie produkuja

Wojto

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 921
witam..zakupilem "ruska" mete i wyglada jak na zdjeciach...wszystko pieknie tylko jeden napis sie nie zgadza..."doctorprescription" napisane jest razem a nie oddzielnie...tak pozatym jestem na 3-cim tygodniu...i nic...zupelnie nic...myslicie ze fake?

urodzilem sie slaby...zyje by to zmienic....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 166
no ja po 3 tygodniu odstawilem bo nic nie tompalo javascript: test(''); nawet 1 kg nie przybylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12642
dostałem właśnie taka oto metke;] dil jest znajomy i raczej gowna by nie wcisnął ale jak juz czytałem scan scanowi nierówny;]





























tak jak ktos wyzej napisal mam razem jeden napis w porownaniu ze zdjeciami z pierwszej strony...
za kilka dni zaczynam lykac to za 3tyg napisze czy dziala:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 187
Jesli jest dobry to sadze na juz jutro albo pojutrze napiszesz czy dziala...javascript: test('');

Wojto

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12642
pon/wt zaczne szamac i napewno dam znac;]
a moze wcinal ktos juz ta serie/z taka naklejka (bez zaokraglonych rogow)/z bledem' w napisie/??;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 187
Ciekawe kto to taki madry ze bledy na etykiecie wychodza

Wojto

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 921
widze ze masz dokladnie tego samego...
tesz wzialem od zaufanego ;))) qmpla i du*a nic nie dziala...zastanawiam sie czy w klopie tego gowna nie spuscic...

urodzilem sie slaby...zyje by to zmienic....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12642
wrzuc fotke swojego z widoczna seria i data;] kurde szkoda jezeli mam fake'a. sam sie przekonam, dzis polece jeszcze do apteki po sylimarol i od jutra szamam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 187
jesli po jednym lub dwoch dniach nie bedziesz odczuwal zadnej roznicy to sprzedaj albo wyrzuc

Wojto

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[REAL] TAMOXIFEN - (Hexal / Polska) - 1tab / 20mg

Następny temat

OMNADREN 250 - (Jelfa / Polska) - 1ml / 250mg

WHEY premium