SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METHANDIENONE - (Scanbech / Rosja) - 1tab / 5mg

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
imo 20mg to jest takie minimum przy rusku...
lykalem na poczatku wlasnie 20mg ale po tygodniu zwiekszylem na 25 a w nastepnym na 30mg - i na 30mg zostalem bo mi taka dawka w zupełności pasiła i ciągłem takie stężenie do końca...
ogólnie przyszło ok. 7,5kg
cykl - 6tyg


Zmieniony przez - Maximus_20 w dniu 2008-10-20 17:34:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 790
to jak ci wyszlo 6 tygodni skoro od ok 4 tygodnie brales 30 mg to ci nie wystarczylooi na 6 tygodni..rozpisz to jakso to skumam..pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
ja mialem 2 opakowania ruska... 200tab + ok 40 od kumpla któremu zostało z poprzedniego cyklu to mi dał...

IMO 2 opakowania ruska na cykl to w sam raz... jedno opakowanie bedzie za mało
bo przy dawce rzędu 10-15mg nic nie poczujesz, przy 20mg może coś się zakręci...

ja bym zaczął na twoim miejscu od 20-25mg i poczekał...jak bedzie mało dołożył bym jeszcze +5mg i obserwował... działanie szybko zauważysz jak Cie spompuje na treningu masakrycznie Choć mnie bujnęło ok 3 tyg dopiero


Zmieniony przez - Maximus_20 w dniu 2008-10-21 10:52:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 790
no ja zaczolem od 20 mg wlasnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
siemka od niedawna chodze na siłke ale nie idzie mi zabardzo. kupiłem mete argentyńską i nie wiem czy jest dobra i jak ja dawkować , mógłby ktoś mi pomóc?????

bastel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 790
moze najpierw napiszesz ankiete itd?? wogole po co argentynska jakies wymysly..lepiej u sprawdzonego dila scana ewentualnie razak bo teraz jest good
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to kiedys jadlem i szczeze woogle mnie nie ruszalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7359
oj nie działa wcale :( ja jadłem 30ed przez 4 tyg.*****sko dopracowana dieta i 1,5kg na masie mi przyszło... nie warto panowie

alliancebjj.pl luta-livre.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 344 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17570
heheh rozyebujecie mnie panowie! 40mg ed :P może qrwa 100mg ...

Brałem ten metax 2 lata temu i zrobiłem zyciówke, na masie i sile ! przez 6 tyg była stała dawka 5 mg rano i 5 mg wieczorem, tak! 10mg ed zaczynałem z wagą 80 kg koncząc na 92-93 kg . Dla tych co zaraz sobie pomyslą że to sam fat ! zeszło mi z pasa 2 centy na tym cyklu! w bicu plus 4 centy. Dieta dopieta na maxa!, a własnie :D do metki brałem kreatyne tyle samo co mete 6 tyg spadków zero ,bo weszło mi mieso a nie woda od dużych dawek mety .

Pozdro i niech Metax bedzie z wami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[REAL] TAMOXIFEN - (Hexal / Polska) - 1tab / 20mg

Następny temat

OMNADREN 250 - (Jelfa / Polska) - 1ml / 250mg

WHEY premium