SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

META GLOBAL LABS 100 TAB OPINIE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1547

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga

68

Wzrost

173

Obwód klatki

112

Staż na siłowni

2 lata

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Opisz swój plan treningowy

5 dni w tygodniu

Cel cyklu

Zwiększenie masy

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

14

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Masa w ogóle nie idzie

Stan zdrowia

Bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

ektomorfik

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

90/150/70
Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1544
ile po niej Ci przyszło ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95452 Napisanych postów 365811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1672996
to nie jest temat od takich dyskusji dostałeś link do tematu w którym sie rozmawia o działaniu środków,i tam prosze pytać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
Nawet nie wiem ale to sprawa w 100%indywidualna i nie sugeruj sie tym ze komus poszlo tyle i tyle bo przyrost zalezy tylko od diety i doswiadczenia.
I radze ci poczytac troche o odzywianiu itp bo widze duze niedoinformowanie a na pewno dużo ci to pomoze.

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1544
Czytam kolego ciągle non stop dowiaduje sie o wszystkim, jestem osoba która pierw czerpie informacje a pózniej działa, moje ostatnie pytanie to takie czy z dobrym odżywianiem i mordeerczym treningiem plus ta metka mozliwe ze wpadnie mi 7 kg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
Spokojnie,ale na pewno nie bedzie to waga najlepszej jakosci bo miesnie potrzebuja czasu zeby urosnac.

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1544
co masz na mysli mówiac nie najlepszej jakości ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

6 miesięcy na tescie

Następny temat

Pierwszy cykl - Testosteron/Metanabol

forma lato