SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MEGABOL chce nas wysadzic w powietrze czyli nowy preparat nitrogliceryna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2138
Witam.Tak jak na etykiecie jest napisane rozmieszałem 30ml z wodą. Smak podobny do kropli żołądkowych he,he takie moje odczucie. Po 30 minutach pojechałem na trening pompa na treningu 5/10 ale pod koniec treningu jakby lepiej się rozkręciła. To tyle może w piątek po treningu coś więcej napiszę pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
ile przed treningiem wypiles?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2138
30 minut przed treningiem wypiłem 30ml nitrogliceryny wymieszanej z wodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
zjadłem całe juz
wczoraj tez z Mawasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
daroaudi sprobuj 40min przed, jak slabo sie rozkreca.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
Bull i jak odczucia podczas stosowania??? Pzdr

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
pije to z wisniowym tst
małymi łykami
zaczynajac 20min przed trenem
smakuje w takim zestawieniu

pompuje
i coś tam chyba idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
W skali 1:10?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1782
to typowy suplement pod nawodnienie i pompe, nie odczuwacie po pierwszej porcji nie odczujecie po 10tej chyba ze zrobicie lepszy trening to i pompa sie zwiekszy co mialoby miejsce i bez nitrogliceryny

szkoda, liczylem ze ten suplement chociaz beda mieli udany, ale widze ze 3g argininy mozna podobnie odczuc na zasadzie ze chyba cos tam idzie %)

Zmieniony przez - StareCzasy w dniu 2010-07-29 13:39:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
30 min przed treningiem , lekkie pobudzenie , pozniej duzy niepokój i rozdrażnienie . Po skonczonym treningu bylem tak pobudzony i nie ogarniety jakbym sobie strzelil kreske Nabicie miecha tez dobre i dlugo sie ono utrzymywało , ale to chyba zasługa końcówki stanoxa

zdecydowanie polecam brack na ok 1h przed treningiem . bedzie dobrze

Zmieniony przez - Pepsko w dniu 2010-07-29 16:03:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

carbo + monohydrat

Następny temat

Ile l-argininy przed treningiem?

WHEY premium