SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASS - lejoooo

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5653
I - STAŻ TRENINGOWY (systematyczne)
* 2 - 6 miesięcy
II - CEL
Siła i Masa (rozwój masy mięśniowej z naciskiem na rozwój siły mięśniowej ogólnej)
III - RODZAJ TRENIGU
* Full Body Workout (upraszczając - angażujący wszystkie główne partie mięsniowe każdego dnia treningowego)
IV - LICZBA DNI TRENINGOWYCH W TYGODNIU
* 3
V - MOŻLIWOŚCI SPRZĘTOWE
* Podstawy bez maszyn (sztanga, sztangielki, ławka, bez drążka, wyciąg gorny)

Z gory wielkie dzieki...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5653
[http://www.trener24.pl/SzczegolyTreningu.aspx?idTreningu=67]
Czy ten trening dobry jest do redukcji? Jakie, ile i kiedy aeroby dolozyc.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090


Witaj w systemie MASS

To Twój temat i w nim będziemy dyskutować na temat Twoich poczynań Treningowych.
_______________________________

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090


cd

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5653
dziekuje... za tydzien rozpoczne ten trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5653
Michail mam pytanie...
a mianowicie czy przy wyciskaniu sztangi( sztangielek) prostowac rece na maksa w lokciach czy nie?
I jeszcze jedno... czym zastapic uginanie nogi z obciazeniem stojac na podwyzszeniu?

Zmieniony przez - lejoooo w dniu 2008-02-22 14:26:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
lejoooo

Prostuj, ale nie akcentuj tego.
Nie blokuj łokci.

Masz dolny wyciąg lub ławkę na nogi?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5653
lawke na nogi mam, dolnego wyciagu nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
To jak masz ławkę to możesz zastąpić to ćwiczenie uginaniem nóg w leżeniu na ławce ( te ćwiczenia angażują mięśnie dwugłowe uda)

Ps jest przedstawione w atlasie ćwiczeń

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dokładnie - o to chodziło.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5653
Ok...dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5653
jestem po 1 treningu systemem MASS i mam pare pytan.
Nie wiem czy dobrze zrozumialem zasady tego trenigu a mianowice...

zaczynam przysiadami...12pow(30s przerwy) i znowu przysiady czy uginanie nog??

Dzisiaj robilem tak jak zrozumialem(chyba zle), czyli 3 serie przysiadow( poszlo ok)3 serie uginania nog(ok), wioslowanie sztanga 3s(rewelacyjnie jak nigdy),wyciskanie sztangi (katastrofa...w 3 seri mnie przygniotlo:/ ) i tu sie pomylilem bo zrobilem bicepsa zamiast barkow... nastepnie zrobilem te barki3s (za duze ciezary:/a co za tym idzie slaba technika, musze to zmienic), wyciskanie wasko 3s( ok), brzuch ok

Jak mozesz MIchail to odpowiedz na moje pytanie zadane na poczatku...dz i pozdrawiam

I jeszcze jedno...zle zrozumialem Wasze rady...mam " maszyne do prostowania nog w siadzie" a to bedzie na czworoglowe nie na dwuglowe:/

Zmieniony przez - lejoooo w dniu 2008-02-25 18:44:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak ulozyc plan po urazie

Następny temat

MASS - luzi89

WHEY premium