SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASS - Zaku_7

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 698
Wlasnie nie wiem dlaczego... przeczytalem w jednym z tematow ze ktos sie Pana pytal czy to ejst 4-7 tygodni i Pan potwiedzil... Mam zobaczyc za 1,5 miesiaca na tym trenerze tak ?

Wrocilem do tego starego treningu 3 razy w tyg ale ciezary mam male przy niektorych cwiczeniach i nie wiem jak to pojdzie. Przy wiosłowaniu w opadzie sztanga przy przysiadach mam bardzo bardzo male obciazenia no i nie robie uginania z obciaznikiem przy nodze. Nie wiem czy przez to trening poskutkuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Szczerze?

kompletnie Cię nie czaję...

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 698
Pytałem czy za te poltora miecha muszew wejsc na to o czym mi Pan kiedys mowil - tam gdzie bede mogl sobie sam wyszukac odpowiedni program.

I zastanawiam sie czy skoro nie robie jednego cwiczenia, a przy innych stosuje naprawde male ciezary to czy trening bedzie dawal jakies widoczne rezultaty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Nadal nie czaję.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13290
zaku to musisz zwiększyć ciężar wtedy będziesz robił mniej powtórzeń ale wzrośnie ci siła i szybciej będą widoczne efekty wtedy ustalisz sobie inny trening

życie to nie bajka, nie posmera cię po jajkach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7844
kurde nie panikuj rob cwiczenia i patrz na siebie czy idzie masa. Ja np nei robie wogule siadow z prostego powodu bola mnie kolana przy tym cwiczeniu, ale zastepuje to cwiczenie innymi uginanie nog w lezeniu i prostowanie nog w siadzie. martwy ciag mozna zastapic cwiczeniem np "dzein dobry". Cwicz i czytaj duzo. Ps. 16 lat to juz sporo mozesz robic prawie wszystkie cwiczenia spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 698
Słuchaj lisiu w tym problem ze ja musze ustalic jakas dobra granice zeby nie za duzo brac zeby sie nic nie stalo ale tez tyle zeby byly widoczne efekty. Wiem ze mozna zastepowac rozne cwiczenia ale ja nie mam maszyny do nog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 667
Słuchaj lisiu w tym problem ze ja musze ustalic jakas dobra granice zeby nie za duzo brac zeby sie nic nie stalo ale tez tyle zeby byly widoczne efekty.

To trzeba wyczuć nikt ci niestety niemowie ile możesz wziąć.
Wiem ze mozna zastepowac rozne cwiczenia ale ja nie mam maszyny do nog.


Mięśnie to twoja maszyna…

Zmieniony przez - Trap w dniu 2008-03-05 07:47:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Skomplikowany temat.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7844
kurde rob przysiady na malych ciezarach a mc zastap dzien dobry a reszte cwiczen na maxa. Chyba wszystko juz jasne????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobry trening na mase??

Następny temat

Nogi , prosze o pomoc

WHEY premium