SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASS - Zaku_7

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 698
Czy mógłby mi Pan odpisać na gg ? Wysłałem do Pana kilka wiadomości ale Pan nie odpisuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Nie było mnie na GG - za dużo roboty.

Możesz śmiało pisać tutaj.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 698
Zdecydowałem się zapytać tutaj bo czuję, że na gg to się nie dogadamy... A więc mam takie pytania następujące:
o co chodzi z seriami w tym planie - plan jest podzielony na 10 serii po 8 czy tam 9 ćwiczeń no i jeżeli mam s.1 i wniej znajduje się przykładowo 12 powtorzen wyciskania na klate plasko i pod spodem(czyli kolejne ćwiczenie) np wyciskanie francuskie sztangielek, to czy ja mam po prostu zrobic 12 klate a nastepnie np 12 sztangielki i potem znow powrocic do 9 powt. klaty i znowu do sztangielek ?

A co do drugiego pytania to chciałbym się dowiedziec co to jest "uginanie nogi z krążkiem na podwyższeniu" ? Szukałem wszystkich ćwiczeń na atlasie i są oprócz tego.
Proszę o odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
W każdym dniu robisz serie łączone.

Serie rozpisane są w pionie od s.1 do s.10 - kolumnami.

Robisz najpierw wszystkie ćwiczenia od góry do dołu z kolumny s.1,następnie wszystkie z góry do dołu z kolumny s.2 itd.

Oczywiście tylko te, gdzie zaznaczona jest liczba powtórzeń

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090


UGINANIE

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
W każdym dniu robisz serie łączone.

Serie rozpisane są w pionie od s.1 do s.10 - kolumnami.

Robisz najpierw po jednej seri lażdego ćwiczenia od góry do dołu z kolumny s.1 przy których podana jest liczba powtórzeń
Między nimi robisz 30 sekund przerwy.
Po wykonaniu ćwiczeń z serii/kolumny 1 robisz przerwę między seriami - jej długość podana jest pod programem.

następnie robisz to samo z serią/'kolumną 2

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 698
Aha czyli tak jak myślałem z tymi seriami. A co do tego ćwiczenia to mam jakoś przymocować do nogi ciężarek ? i dlaczego to jest na podwyższeniu a nie na normalnym terenie ?

Czy przy każdym ćwiczeniu w kolejnych seriach mam dodawać obciążeń ? Tylko przy takich ćwiczeniach jak przysiady i wyciskanie na klatę czy przy np wyciskaniu francuskim sztangielek w siadzie i wiosłowaniu w leżąc też to obowiązuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Aha czyli tak jak myślałem z tymi seriami. A co do tego ćwiczenia to mam jakoś przymocować do nogi ciężarek ?

Dokładnie - może być pasek


i dlaczego to jest na podwyższeniu a nie na normalnym terenie ?

Bo ciężar może haczyć o podłoże.

Czy przy każdym ćwiczeniu w kolejnych seriach mam dodawać obciążeń ? Tylko przy takich ćwiczeniach jak przysiady i wyciskanie na klatę czy przy np wyciskaniu francuskim sztangielek w siadzie i wiosłowaniu w leżąc też to obowiązuje ?

Wszystko masz opisane pod programem treningu na gifie - czytaj do końca uważnie

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 698
Z tego wynika, że powinienem dobierać ciężary we wszystkich ćwiczeniach w każdej następnej serii, ale jak mam to zrobic przy np wiosłowaniu sztangielką w opadzie tułowia czy przy wyciskaniu francuskim skoro biorę bardzo mało? O ile w dodawaniu obciążeń przy ćwiczeniu na klate jakoś sobię dobiorę odpowiednio no to przy tamtych ćwiczeniach będzie to prawie niemożliwe, dlatego że abym zrobił ćwiczenia dobrze i aby nic się nie stało złego to ciężar nie może być za duży. Więc przykładowo przy 3 powtórzeniach wiosłowania w opadzie w pierwszej serii musiałbym brać chyba rurkę samą :) Czy to ma sens ?

Poza tym to przez dobieranie przekładanie i zamienianie ciężarów stracę bardzo dużo czasu. Więc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 698
Aha sory już chyba wiem jak maleje'); spoko... a jeżeli rośnie ? To mam odrzucić tak ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobry trening na mase??

Następny temat

Nogi , prosze o pomoc

WHEY premium