SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M1T a redukcja?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 271 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19666
Kończe własnie cykl z sally, wchodzę za 2 tyg na Vaso + Tight i zasanawiam się czy nie dołożyć do tego M1T bo mam - tak light po 5 max 10mg. Co myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
jestem na nie

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
ja bym zszamal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
jak dziabnie to wroci do stanu sprzed sally

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
wagowego.. z mniejszym %bf

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2005-05-13 00:31:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
po swoich doswiadczeniach z m1t obstaje przy swoim stanowisku

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
dla kazdego cos dobrego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
dorzuć 100 mety - po co przepłacać ??

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 271 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19666
Nie no ludzie!!!???
Brać czy nie barać oto jest pytanie???????

Paciorek
Możesz rozwinąć to swoje "na nie"

E-lite
Myślisz że pomimo diety redukcyjnej, nastąpi wzrost?

Zależy mi przede wszystkim na zbiciu fatu, chociaż kilo mięska w odpowiednim miejscu też by się przydało. Za bardzo sobie pofolgowałem w zimę z dietą i teraz mi te pizze bokiem wychodzą.
Pozdrawiam i man nadzieję ze mi pomożecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Mysle że złapiesz jakies mięsko, tylko musisz diete trzymać.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
na miesko to ja bym nie liczyl ale jako silny androgen doskonale sprawdzi sie antykatabolicznie, na redukcji jak zloto IMO! dochodzi tez kwestia dzialania srodka na dana osobe, jak paciorek pisal - ON nie byl zadowolony, sprawy nie mozna jednak sprowadzac do jednej opini bo tyle reakcji ilu ludzi - zasada jest prosta - probujesz i obserwujesz, jeden bedzie zfrustrowany dzialaniem a inny zachwycony.. jedyna droga to droga poznania tak wiec sprobuj, ja bym sprobowal, proste..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IGTROPIN IGF 1 Long R3 - - - ??

Następny temat

Gdzie można kupić dobre prohormony?

WHEY premium