SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Młodzi gniewni.... żenada...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1380
do autora !! Chlopaku lepiej ze malolaty wala sterydy zamiast alko , amfy albo krysztalow :D u mnie na miescie 15nasto letnie laski lataja po parku na kwasach :D a trawa dla nich to jak fajki :D a typy lataja w dzien w dzien na speedzie :D wiec k***a lepiej niech wala saa pakuja trzymaja jakas diete trenuja lepiej im to wyjdzie uwierz !! mojim zdaniem mlodziez trzeba w tych czasach namawiac do saa a nie odradzac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
mojim tez
Roman jestes gosc
dlaczego ja tu wszedlem niezalogowany? Blokade zdjeliscie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
nie powinienem tego pisać aczkolwiek napisze

PalleHajs kolejny archeolog . co do twojego postu mylisz sie bardzo sport sportem a sterydy sterydami Kto jest Po ciemnej mocy jakiś czas to wie o co chodzi bo nie chodzi o małolatów napompowanych niewiadomo czym tylko jak w większości tu zebranych wchodzenie na wyzszy level , i lepiej stopowac większość małolatów bo tylko sobie zrobią kuku albo komuś %-


ps :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94594 Napisanych postów 364555 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669420
Świata się nie uleczy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1380
KOLUMBUu
nie powinienem tego pisać aczkolwiek napisze

PalleHajs kolejny archeolog . co do twojego postu mylisz sie bardzo sport sportem a sterydy sterydami Kto jest Po ciemnej mocy jakiś czas to wie o co chodzi bo nie chodzi o małolatów napompowanych niewiadomo czym tylko jak w większości tu zebranych wchodzenie na wyzszy level , i lepiej stopowac większość małolatów bo tylko sobie zrobią kuku albo komuś %-


ps :


No ok zgadzam sie z toba ale powiedz mi co wedlug ciebie jest lepsze "wchodzenie na wyzszy level " :D ze sterydami czy z dragami ? mieszkasz na blokach na kamienicach ? jesli nie to idz tam przejdz sie i zobacz co sie dzieje ... dopiero komentuj wyzszy lvlowcu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74
Chyba jednak saa mają znaczna przewagę nad dragami itp. I Jesli młody człowiek musi wybierać, lepiej, żeby wybrał saa...one przynajmniej mają jakiś konkretniejszy cel niż chwilowe zagłuszenie rzeczywistości i są elementem wspomagającym jakąś pasję, która może być sposobem na życie. I to bardzo dobrym sposobem o czym wszyscy tutaj wiemy - sport (ruch), dieta, rywalizacja! Z dragów niewiele pozytku w perspektywie długofalowej. Ale to tylko moje skromne zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 770 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24448
A czemu w ogóle wychodzicie z założenia że COŚ TRZEBA w siebie wp*****lać ? Jak nie sterydy to k***a dragi, albo upijać się jabolami opcja nr 3. j**nijcie sie w beret :)

Wiedza jest najlepszym anabolikiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Roman Norweg
Chyba jednak saa mają znaczna przewagę nad dragami itp. I Jesli młody człowiek musi wybierać, lepiej, żeby wybrał saa...one przynajmniej mają jakiś konkretniejszy cel niż chwilowe zagłuszenie rzeczywistości i są elementem wspomagającym jakąś pasję, która może być sposobem na życie. I to bardzo dobrym sposobem o czym wszyscy tutaj wiemy - sport (ruch), dieta, rywalizacja! Z dragów niewiele pozytku w perspektywie długofalowej. Ale to tylko moje skromne zdanie.


Nie napisał bym tego lepiej Dobrze powiedziane

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
Kaziol
A czemu w ogóle wychodzicie z założenia że COŚ TRZEBA w siebie wp*****lać ? Jak nie sterydy to k***a dragi, albo upijać się jabolami opcja nr 3. j**nijcie sie w beret :)


Bo taka jest rzeczywistość - facet musi mieć swoje nałogi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
a opcja nr4 DUPECZKI?

Zmieniony przez - barykukurydza w dniu 2013-01-01 17:47:20

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mass Drol - pytanie

Następny temat

zastoj na cyklu

WHEY premium