SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Młodzi gniewni.... żenada...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
podstawy logiki. to, ze do sztangi garnie sie plebs nie oznacza, ze wszyscy ktorzy sie do niej garna sa plebem. jest wielu wartosciowych ludzi, jak wszedzie. tego nie widac nawet na forum - na forum trafiaja w wiekszosci ludzie juz z jakims pojeciem lub szukajacy odpowiedzi na dreczace ich pytania. narzekamy na dzieciakow z forum, ale ludzie wrzucajacy posty typu "ulozcie cykl na krecie albo metce" to tutaj mniejszosc, na polskich silowniach - wiekszosc :<

niewielu jest takich jak bodyline, czy glodziu, ktorzy wyksztalcenie i inteligencje lacza z uprawianiem tego sportu i osiagaja swietne wyniki. a brak wiedzy i swego rodzaju "swiadomosci" jest glowna przyczyna robienia sobie krzywdy przez mlodych ludzi za pomoca saa. o to mi chodzilo.

Zmieniony przez - zluo w dniu 2008-09-08 08:19:07

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
plebs - no patrzcie, jasnie pan hrabia sie znalazl, korva. niech zgadne - dwa psy w tarczy? jeden sra, a drugi warczy.

sam jestes korva plebs umyslowy, mam kumpli z masarni, ktorzy nie maja papierkow z wyzszej uczelni, a dobrze sobie radza w zyciu i sa porzadnymi ludzmi. dla ciebie to pewnie plebs z problemami, co sie za sztange zlapal, bo na bramce stoi, bo jest wykwalifikowanym spawaczem, bo prowadzi mala firme budowlana. idz korva, krolu na zlotym kiblu usiadz.

jaro ma racje - tylko z jednym przesadzil. siad 10x 200% swoja waga, to jest bardzo duzy wyczyn, bo daje ci to ok. 2,5-3x twoja waga maks., a to juz jest wiecej niz sredniozaawansowany zawodnik w zakresie trojboju (mowie oczywiscie o siadach bez sprzetu). tu jest przesada
ale wartosc edukacyjna jego wypowiedzi jest nieoceniona

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Kto ne dostal bakcyla do treningu i nie pokochal tego sportu gowno wie

Jak pojdzie sie na silke to mozna sie grubo zdziwic kto tam chodzi , bynajmniej widze coraz mniej typowych d****i, za to widze mnostwo ludzi , ktorzy w zyciu radza sobie bardzo dobrze.

Co do mlodych "gniewnych" Jak ze wszystkim sa tacy co robia to z wiedzia i ogarnieciem i sa tacy jak ja co robia to bo robia. Tyle.
Nikogo tutaj sie nie nawroci bo jak to bywa w mentalnosci ludzkiej kazdy zawsze wie "najlepiej"

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
zluo jak sie domyslam skonczyles narazie dwie szkoly z niezlym wynikiem, mieszkasz w dupie gdzie konie na palcach gwizdza i slychac szum wodospadu, twoi koledzy to w wiekszosci patologia lub zakompleksione kmiotki i z nich bierzesz przyklad wylewajac to na forum, znam wielu ludzi siegajacych po towar i nie maja kompleksow, problemow ani wysokiego ego, normalni ludzie tacy jak ty tylko doszli do czegos wielkiego, z takim podejsciem na pewno daleko zajdziesz, oceniajac w ten sposob ludzi jestes zwyklym baranem, jest takie powiedzenie "kazdy mierzy wlasna miara" pasuje do ciebie jak ulal, na szacunek trzeba sobie zasluzyc, ty mozesz miec z tym problemy

Zmieniony przez - irko123 w dniu 2008-09-08 09:10:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Nie mogę zgodzić się do końca ze zluo. Może i na mojej siłowni (w piwinicy) wszyscy mają wyższe wykształcenie, ale to wcale nie oznacza, że cała reszta bez papierów to plebs. Ale za to widzę dość dużą różnicę w podejściu do treningów siłowych. I tego nie da się nie zauważyć.
PS. Tak źle ze mną nie jest bo na siadzie już praktycznie 2xswoja waga w seriach 3x10:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
to, ze mierze ludzi miara ich wyksztalcenia to juz jest tylko i wylacznie wasza interpretacja :)

sa bardziej uniwersalne miary, ale maja wiele wspolnego z tym co kto ma w glowie.

o czym swiadczy wasza agresja nie musze chyba mowic, jestescie doroslymi ludzmi, prawda? dla mnie eot.

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
to nie jest agresja tylko nie nadstawiamy drugiego policzka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
Podajcie mi przykład dobrze wykształconego człowieka, nawet dzieciaka z dobrymi wynikami w nauce, który wziąłby się za koks i zrobił sobie krzywdę

masz mnie i wypjerdalaj już stąd.

edit: Irko dobrze pojechał, mówiąc krócej w dupie byłeś i g**** widziałeś, a neostrada oknem Twoim na świat

Zmieniony przez - Sport_test w dniu 2008-09-08 09:49:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ale przecież nikt nie jest agresywny. Ja raczej staram się polemizować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Mimo wszytsko czesc z was nie lapie o co mi chodzi.
Wszystko jest w pierwszym moim poscie napisane...

Aby zakonczyc temat z mojej strony dodam jeszcze jedno...
Pewnie faktycznie warto wziąć koks, ale&#8230;
1. trzeba byc w odpowiednim wieku
2. posiadać spory staż i doświadczenie treningowe
3. umieć ułożyć i utrzymać właściwa, odpowiednia dla siebie dietę
4. mieć kasę na dietę, suplementację, osłonki
itp.

Niestety spora cześc mlodych 'koksiarzy'
nie ma nic w w/w punktów

wsio




Zmieniony przez - czorcia7 w dniu 2008-09-08 14:54:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mass Drol - pytanie

Następny temat

zastoj na cyklu

WHEY premium