SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mąka kokosowa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11682
Cześć. Mam do Was pytanie. Warto na redukcji zainwestować w mąkę kokosową? Nadaje się do spożywania? Podzielcie się swoimi opiniami :) Będę bardzo wdzięczny :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Mąka jak mąka, można używać ale jak wszystko z umiarem, to że wypisują że jest zdrowe itp nie oznacza że można się objadać nią

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11682
No wiem, wiem i to rozumiem :) a jak z makro takiej mąki? Bo w internecie znajduje sprzeczne informacje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76043 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754908
Prawidłowe są wartości z większą ilością tłuszczów a nie węglowodanów. Oczywiście, można dodać. Warto zwrócić uwagę na proporcje kwasów tłuszczowych w diecie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11682
Dobra, dzięki za pomoc :) Może sobie kupię i zobaczymy czy uda się zrobić jakiś dobry omlecik na śniadanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Mąka kokosowa ma dosyć specyficzne właściwości i makro, polecam się zagłębić w jakieś konkretne przepisy, bo nie używa się jej w takich samych proporcjach jak np mąki żytniej. ;) Jest chociażby dużo bardziej chłonna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Głowy sobie za to nie dam uciąć, ale podejrzewam iż w procesie przetwórczym pozyskiwane są tłuszcze i cała reszta zostaje przemielona na mąkę. Stąd też stosunkowo wysoka ilość węglowodanów.
Jestem na LC i w razie chęci na gofry czy inne cudo mielę wiórki kokosowe i mam pewność, że tłuszcze są w odpowiedniej ilości, a węgle poniżej 6g.
Polecam mielenie, byle nie za długo bo się tłuszcz wytrąci


Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2016-07-19 18:27:53

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
kiedyspizze zrobiłem z koksowej i się zjeść nie dało spód poleciał do kosza zjadłem tylko z wierzchy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11682
Chyba też tak zrobię że zmielę wiórki kokosowe... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76043 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754908
Te wartości odżywcze gdzie węglowodany są w spore ilości są błędne.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 80 kg.

Następny temat

Dieta na masę do oceny, 69kg

WHEY premium